Максим Козицький зустрівся з Генеральним консулом Республіки Польща у Львові

20 лютого 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 лютого, відбулась зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького з Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Елізою Дзвонкевіч.

Еліза Дзвонкевіч привітала Максима Козицького з призначенням на посаду голови обласної державної адміністрації та побажала успіхів та досягнення високих результатів задля блага мешканців Львівської області.

«Львів для нас – особливе місто. Ми маємо надію на добру співпрацю», - додала вона.

Очільник області подякував Генеральному консулу за візит та охарактеризував Львівщину як чудовий регіон для ведення бізнесу, зокрема ознайомив присутніх з інвестиційним потенціалом регіону та наголосив на важливості розвитку двостороннього співробітництва.

Учасники обговорили можливості поглиблення співпраці, зокрема: реконструкцію та модернізацію пропускних пунктів на україно-польському кордоні у межах Львівської області та розвиток прикордонної інфраструктури.

Зі свого боку гості відзначили успіхи області у проведенні реформи децентралізації. Відтак, сторони обговорили можливість організації зустрічей для голів об’єднаних територіальних громад обох країн та здійснення обміну досвідом між ними.

У межах зустрічі сторони акцентували увагу на необхідності поглиблення дружніх стосунків також між містами-побратимами задля інтеграції культур, можливості ближче пізнати традиції одне одного та збагатитись новими знаннями.

«Я впевнений, що наша подальша співпраця буде успішною та приноситиме гарний результат. Наші країни завжди залишатимуться дружніми», - зрезюмував очільник Львівщини.

Ключові слова:

Генеральний консул

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook