Ще понад два десятки господарств цьогоріч отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

25 травня 2020р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Відбулось перше засідання конкурсної комісії на виконання заходів обласної Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки.

Участь у засіданні взяв заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, який наголосив на підтримці агровиробників.   

“У 2020 році на фінансову підтримку аграріїв Львівщини з обласного бюджету виділено 18,0 млн грн, що є одним з найбільших обсягів підтримки серед областей України. Надання підтримки сільськогосподарським товаровиробникам сприятиме створенню нових робочих місць, створенню доданої вартості та диверсифікації економіки села”, - наголосив Юрій Бучко.

У межах заходу фермери представили бізнес-плани розвитку своїх господарств за напрямами ягідництво, садівництво, овочівництво, скотарство, а також вирощування равликів та виробництво сирів.

За результатами засідання десятьом суб’єктам господарювання надали право на пільгові кредити на загальну суму 2,5 млн грн.

Також на засіданні конкурсної комісії розглядалася фінансова підтримка суб’єктів господарювання шляхом компенсації відсотків за кредитами та договорами лізингу. Відтак, 11 суб’єктам господарювання надали  право на отримання компенсації на суму 1,0 млн грн.

Даний фінансовий ресурс дозволить здешевити 12,8 млн грн залучених кредитів у сільськогосподарське виробництво.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook