“Впорядкування ситуації з утилізації тваринницьких відходів є вкрай важливим для Львівщини”, - Юрій Бучко

4 Червня 2020р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 4 червня, у Львівській ОДА під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Юрія Бучка відбулась нарада щодо співпраці м’ясопереробних підприємств та фермерських господарств з ТзОВ «Агротехніка», яке здійснює діяльність на потужностях Жовківської філії ДП «Укрветсанзавод».

«Впорядкування ситуації з утилізації тваринницьких відходів є вкрай важливим для Львівщини. Ми повинні шукати всі можливості для забезпечення належної екологічної, протиепідемічної та протиепізоотичної обстановки в області», - зазначив Юрій Бучко.

У нараді взяли участь  представники структурних підрозділів облдержадміністрації, ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області, Жовківської РДА, Боянецької сільської ради, м’ясопереробних підприємств та фермерських господарств області.

Під час наради проінформували про кількість тваринницьких відходів, що утворюються в області, а також обговорили можливість нарощення обсягів перероблення відходів потужностями ТзОВ «Агротехніка» та ситуацію з відходами на території Боянецької сільської ради.

За результатами вирішили створити робочу групу з представників дотичних установ та організацій для здійснення заходів з упорядкування поводження з відходами на території  Боянецької сільської ради.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook