Львівські гандболістки стали чемпіонами Вищої ліги

10 Червня 2020р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Жіноча гандбольна команда «КІВС-Політехніка-Львів», яка складається з випускниць та учениць Львівського коледжу спорту, стала чемпіоном Вищої ліги. Цьогоріч команда дебютувала у Вищій лізі.

Про це стало відомо після того, як Комітет Федерації гандболу України ухвалив рішення про дострокове завершення чемпіонату України у зв’язку з помірним виходом України з карантину.

Підсумкові місця серед жіночих команд Вищої ліги визначили за результатами всіх попередньо зіграних ігор. Відтак, чемпіоном Вищої ліги стала команда «КІВС-Політехніка-Львів», яку тренує Віталій Надич.

«Звичайно, шкода, що через карантинні обмеження нашим спортсменам не вдалось повноцінно дограти сезон. Однак маємо вже кілька команд-чемпіонів. Це демонструє високий рівень виступу наших спортсменів впродовж сезону», – зазначає начальник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Нагадаємо, Федерація гандболу України у зв’язку з пандемією коронавірусу та карантинними обмеженнями вирішила завершити чемпіонат України. Відтак, чемпіоном України серед жіночих команд України шостий сезон поспіль стає львівська «Галичанка».

Ключові слова:

Вища лігагандбол

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook