Податкоспроможність сімох територій на Львівщині перевищила середньообласний показник
Фінансисти проаналізували відносну податкоспроможність наших територій у першому півріччі цього року та її зміну порівняно з 2019 роком.
Нагадуємо, індекс відносної податкоспроможності – це надходження податків до загального фонду бюджету в розрахунку на одного мешканця на певній території порівняно з аналогічним показником по області.
"У нас є 7 територій, податкоспроможність яких суттєво перевищила середньообласну: міста Моршин і Львів, а також Славська, Солонківська, Волицька, Давидівська і Підберізцівська об’єднані громади. Ще 8 територій за податкоспроможністю близькі до середнього значення: міста Стрий, Трускавець, Борислав і Самбір, Пустомитівський р-н та Кам’янка-Бузька, Мурованська і Дублянська ОТГ", - зазначив директор депаратменту фінансів Олег Демків.
Податкоспроможність решти 54 міст, районів та ОТГ області залишає бажати кращого. Більш як утричі поступаються середньообласному рівню Новоміська, Воле-Баранецька, Луківська, Міженецька, Магерівська, Воютицька, Чукв’янська і Рудківська ОТГ та Дрогобицький і Мостиський р-ни.
Порівняно з минулим роком найбільший приріст податкоспроможності маємо в Славській, Дублянській, Підберізцівській, Вільшаницькій, Великолюбінській, Мурованській, Новокалинівській ОТГ. Найбільших втрат за цим показником зазнали міста Моршин і Трускавець (вплив карантину на туристичну галузь), Стрийський р-н та Шегинівська, Грабовецька, Заболотцівська, Новострілищанська об’єднані громади.
Ключові слова:
податкоспроможність