Для підприємців проведуть вебінар із кейсів захисту бізнесу у державних органах
Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації інформує про те, що Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Радою бізнес-омбудсмена 10 серпня проведе вебінар на тему: «Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах».
Мета заходу - ознайомлення суб’єктів підприємництва з інструментом представництва та захисту їх законних інтересів у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, що перебувають у сфері їх управління, та їхніх посадових осіб.
Щоб взяти участь у вебінарі потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням.
За детальною інформацією можна звертатися за тел.: (032) 261-27-13/299-92-79 та на електронні скриньки: loda.export@gmail.com або torg.loda@gmail.com.
Початок заходу об 11:00 год.
Новини за темою
Максим Козицький звернувся до підприємців області з проханням відновити діяльність
10 березня 2022
Львівщина продовжує бути надійним тилом для України, а також гостинним домом для усіх, хто покидає рідні домівки через воєнні дії. Та попри війну, економіка мусить працювати. Відтак, начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький звернувся до всіх підприємців області з проханням відновити свою роботу. «Хочу звернутися до підприємців, до людей, які створюють робочі місця, людей, які можуть забезпечити для мешканців області і тих, хто сюди приїхав звичний ритм життя. Просимо відкрити свої магазини, ресторани, кафе, просимо відновити роботу і дати можливість людям відчувати себе комфортно навіть під час війни. А також дати можливість людям отримувати зарплати, а державі податки. Це для нас зараз вкрай важливо, тут нам потрібно зробити все можливе, щоб економіка утрималась. Будь ласка, відкривайтесь. Ми створимо умови якнайкращі для вас»,- зазначив Максим Козицький. Також начальник Львівської ОВА наголосив, що сьогодні Львівщина радо приймає підприємців та виробництва з регіонів, де тривають активні бойові дії. «Ми намагаємось допомогти перенести підприємства зі Сходу України. Над цим працює департамент економічної політики. Бізнесмени, підприємці, які хочуть переїхати до Львова, будь ласка, звертайтесь, ми надамо інформацію щодо вільних виробничих площ, де ви зможете розміститись. Також надамо контакти Укрзалізниці, яка перевезе виробничі потужності й дозволить розпочати виробництво на Львівщині», - додав Максим Козицький.
Постать Миколи Лемика вшанували «Мостом пам’яті»
29 листопада 2021
Днями у департаменті освіти організували онлайн-вебінар «Міст пам’яті - Львів-Миргород», який приурочили до 80-ої річниці розстрілу Миколи Лемика. Освітяни та учні Львівської, Запорізької та Полтавської областей вшанували пам’ять уродженця Львівщини Микола Лемика, який за наказом Проводу ОУН в знак протесту проти штучного Голодомору в Україні вчинив атентат на начальника канцелярії і одночасно високопоставленого агента НКВС консульства СРСР у Львові. До заходу також приєдналась Олександра Миськів із родини Лемика. «Вшановуючи нашого земляка Миколу Лемика, ми вшановуємо мільйони українців, які загинули від Голодомору. Подібна політика Москви ніколи не міняється. Вона завжди нищила українців. У Литві є церква, збудована 1514 року князем Острозьким як символ перемоги над московським військом. З того часу минулого 500 років і агресія Московії ніяк не припиняється. Тому дякую нашим колегам із Полтавщини та Запоріжжя, що долучились до такої події, адже це єднає та гуртує на спільному шляху до утвердження нашої незалежності», - зазначив під час онлайн події директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска. Автор і дослідник біографії Миколи Лемика книги «Народжений для подвигу» Тарас Шах розповів про життєвий шлях молодого ОУНівця. «Коли постала незалежна Україна треба було переписувати історію, бо героїчні сторінки і люди України, в період радянської окупації замовчувались. Коли виникла можливість читати раніше засекречені архіви, перш за все звернув увагу на людей, які боролись за ідеали української держави. Перший серед них для мене як історика це Микола Лемик», - акцентував Тарас Шах. У жовтні 1941 року співробітники німецької спецслужби СД заарештували Миколу Лемика та розстріляли в Миргороді. «Подібні заходи дуже важливі для наших дітей та їх майбутнього. Хочеться, щоб вебінар був початком дружби між закладами освіти трьох областей, наш спільний семінар буде приводом, аби потоваришувати та знайти однодумців. Цей захід вчить наших дітей вшанувати пам'ять великих людей, які віддали за Україну молодість, спокій та навіть життя», - наголосила заступниця директора департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Олена Сороченко. Здійснений Лемиком акт помсти в історії назвали «пострілом в обороні мільйонів». Саме під такою назвою для учасників вебінару організували інтелектуальну гру.
Освітян Львівщини запрошують на вебінар
18 листопада 2021
Освітян з цілого світу та усіх, хто цікавиться вивченням української мови запрошують на онлайн-подію «Український освітній всесвіт 2.0». В межах заходу відбудеться презентація оновлень однойменного порталу та вебінар «Онлайн-ресурси з вивчення української мови як іноземної в умовах нових викликів». Під час вебінару відбудеться експертна дискусія про те, як організувати та провести заняття з української мови як іноземної онлайн; які навчально-методичні ресурси варто використати; які особливості створення навчальних матеріалів, призначених для використання в умовах дистанційної роботи тощо. Подія відбудеться за підтримки департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. Для реєстрації треба заповнити форму. Подія у фейсбуці. МІОК - Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», заснований у 1992 році. МІОК працює для розбудови і зміцнення співпраці між Україною та її діаспорою у сфері освіти, культури, для поширення знань про світове українство, досліджує міграційні процеси, створює інноваційний інтелектуальний продукт для вивчення та популяризації української мови у світі.
Представників громад запрошують на вебінар з посилення цифрових вмінь
15 листопада 2021
Представників громад запрошують взяти участь в онлайн-семінарі «Посилення цифрових вмінь» від фахівців SocialBoost - IT-партнерів Програми USAID DOBRE. Вебінар розрахований на співробітників органів місцевого самоврядування та активістів громад, які бажають поглибити власні знанняпро роботу з сайтами громад, з цифровими інструментами та функціями Google-таблиць. Упродовж тренінгу учасники дізнаються більше про ефективні методи захисту персональних даних в Інтернеті. Захід проведуть 22 листопада, початок о 10:30 год. Формат: онлайн-семінар на платформі Zoom Участь: за попередньої реєстрації. Форма реєстрації за посиланням. Програма заходу - за посиланням.
Нові можливості для експорту: підприємців Львівщини запрошують у торговельну місію до Македонії
28 жовтня 2021
Підприємствам Львівщини, які займаються експортною діяльністю, пропонують долучитися до торговельної місії у Республіку Північна Македонія. Так, у період з 1 по 4 грудня 2021 року сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації спільно з Посольством України в Республіці Північна Македонія проведе торговельну місію до м. Скоп’є, Республіка Північна Македонія. «Мета місії – представити експортний потенціал регіону на території Північної Македонії. До участі запрошуємо бізнес Львівщини зацікавлений у виході на нові ринки збуту», - розповіли у департаменті економічної політики Львівської ОДА. Як зазначили у департаменті, найцікавішими секторами для македонської сторони є: - харчовий сектор – охолоджене та заморожене м’ясо: яловичина, свинина, курятина; цукор буряковий (в мішках по 50 кг); сухе молоко; масло вершкове; - деревообробний сектор – паливні гранули (пелети) для ТЕС. Підприємства інших секторів, які теж зацікавлені у виході на ринок Північної Македонії, також можуть долучитися до участі в торговельній місії, для представлення своєї продукції та послуг на В2В зустрічах з представниками бізнесу Північної Македонії. «Торговельна місія – це ефективний інструмент виходу на нові ринки та збільшення об'ємів експорту з можливістю налагодити прямі контакти з потенційними контрагентами», - наголосили у департаменті. Заявку щодо участі у торговельній місії до Республіки Північної Македонії потрібно залишити за посиланням. Термін подачі заявок включно до 08.11.2021 року. Результати заявок щодо потенційної участі у торговельній місії до Республіки Північної Македонія допоможуть сформувати відповідний склад делегації представників бізнес- середовища Львівщини. Додаткова інформація за тел.: (032) 261 27 13, (068) 143 04 42, e-mail: exportservice.loda@gmail.com сектор з питань підтримки експорту управління промисловості, підприємництва та інвестиційної політики департаменту економічної політики облдержадміністрації.
Про перспективи виробництва біометану говоритимуть в межах вебінару: охочих запрошують до реєстрації
26 жовтня 2021
Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та ЖКГ Львівської ОДА, Біоенергетична Асоціація України разом із проєктом BIOFIT запрошують відвідати серію онлайн-вебінарів «Підтримка біоенергетичного дооснащення енергетичного сектору України». В межах другого вебінару говоритимуть про біометан, зокрема в частині передачі технологій законодавства та найкращих практик Європейського досвіду. Вебінар проведуть 10 листопада. Початок об 11:00 год. «Метою онлайн-семінару є сприяння співпраці та обміну досвідом між європейською промисловістю та гравцями приватного сектору із зацікавленими сторонами з промисловості, державного та наукового секторів в Україні»,- інформують організатори. Експерти проєкту BIOFIT поділяться своїми напрацюваннями та знаннями з українською аудиторією задля підтримки енергетичного сектору України на шляху до біоенергетичного дооснащення. Захід супроводжуватиметься синхронним перекладом (українська/англійська). Програма онлайн-семінару за посиланням. Реєстрація за посиланням. Усі зареєстровані учасники отримають посилання для під’єднання до онлайн-семінару напередодні події.
У Львівстандартметрології проведуть вебінар з питання технічного регулювання
29 вересня 2021
З метою підтримки інформаційно-просвітницької кампанії Мінекономіки для підвищення рівня інформованості бізнесу щодо змін у сфері технічного регулювання 30 вересня у ДП «Львівстандартметрологія» проведуть вебінар. Темою заходу буде: «Технічне регулювання – ефективний механізм підвищення конкурентоздатності та економічного зростання для підприємств України». Сам вебінар розпочнеться об 11:00 год, підключатися можна буде з 10:30 год. Спікерами заходу будуть представники керівної ланки ДП «Львівстандартметрологія», які окрім іншого розглядатимуть питання розроблення та впровадження систем управління на підприємствах Західного регіону України, зокрема й в розрізі протидії корупції. Підніматимуть також питання можливості ДП «Львівстандартметрологія» надання послуг з оцінки відповідності продукції та послуг, проблемні питання у сфері сертифікації будівельних матеріалів, виробів та конструкцій. Учасники вебінару обговорять також: - діяльність випробувальної лабораторії ДП «Львівстандартметрологія» щодо проведення оцінки відповідності продукції; - особливості організації метрологічних робіт в ДП «Львівстандартметрологія» під час пандемії COVID-19; - організацію метрологічного обслуговування лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я під час пандемії COVID-19; - стандартизацію в Україні: технічні умови – один з видів нормативних документів і вимоги до них. Питання можна буде поставити в режимі онлайн під час проведення вебінару, в чаті або надіслати їх заздалегідь на електронну адресу pr.lvivstandartmetrology@gmail.com. Про свій намір взяти участь у вебінарі можна повідомити за телефоном (032) 261 60 30. Зареєструватися на участь у вебінарі можна також на сайті комунікативної платформи з технічного регулювання в Україні.
Соціально відповідальний бізнес: керівники підприємств Львівщини розповіли, чому їхні працівники вакцинувалися від ковіду
10 вересня 2021
В області триває п’ятий етап вакцинації населення, під час якого вакцинують усіх охочих – незалежно від віку чи професійної приналежності. Окрім того, триває організована вакцинація освітян та медиків, в окремих випадках, за рекомендаціями Мінохорони здоров’я, вакцинують дітей віком від 12 років. Організовані колективи можуть скористатися послугами мобільної бригади, яка проведе вакцинацію членів колективу на виїзді. Керівники підприємств Львівщини розповіли, як організували процес вакцинації своїх працівників. Одними із перших організовано почали вакцинуватися працівники ринку «Шувар». Це найбільший гуртовий ринок сільськогосподарської продукції у Львові та Західній Україні. Входить до Світової організації оптових ринків та є найбільшим у регіоні майданчиком з продажу молочних виробів, фруктів-овочів, м’яса, риби, квітів тощо. Як розповів керівник підприємства Іван Федишин, рання вакцинація стала логічним продовженням протикарантинних заходів, які впроваджував «Шувар» з початку пандемії. «Ми одні з перших почали вводити протикарантинні заходи та тестувати людей. Адже розуміємо, що несемо певну відповідальність перед підприємцями, працівниками, покупцями, суспільством та забезпечуємо продовольчу безпеку регіону. Відповідно, спонукали наших працівників та підприємців вакцинуватись», - зазначив Іван Федишин. Станом на сьогодні майже 90% працівників ринку вакциновані. Зараз вакцинуються підприємці, які орендують торгові площі. Окрім цього, на території «Шувару» віднедавна працює пункт вакцинації. Відтак, кожен охочий може поєднати приємне з корисним - придбати необхідні продукти і пройти вакцинацію. Серед представників відповідального бізнесу - ТОВ «СВІСС КРОНО». Підприємство є провідним виробником деревостружкових плит в Україні, складовою частиною швейцарської промислової групи «SWISS KRONO». Місто Кам’янка-Бузька, що на Львівщині, - одна із трьох локацій в Україні, на яких знаходяться виробничі потужності Товариства. Як розповів керівник підприємства Анджей Зайонц, заявку на виїзд мобільної бригади залишили в контакт-центрі МОЗ, як тільки дізнались про можливість колективного вакцинування працівників підприємства. «Оскільки однією з умов виїзду мобільної бригади для проведення вакцинації було те, що кількість бажаючих повинна становити не менше 50 осіб, провели на підприємстві роз'яснювальну роботу серед працівників та підрядних організацій, що надають нам послуги. Відтак, сформували списки, які поділили на три черги», - зазначив він. Станом на сьогодні на підприємстві, яке розташоване в м. Кам'янка-Бузька, з 244 працівників повний курс вакцинації отримали 202 людини, а це 83% від загальної кількості. Також на підприємстві провакцинували 105 осіб, що виявили бажання, з підрядних організацій та членів сімей працівників. «За результатами вакцинування ми навіть прийняли рішення додатково преміювати працівників, як подяку за свідомий вибір. Адже ми розуміємо, що вакцинація прискорить закінчення пандемії. Епідемії рано чи пізно закінчуються. Проте питання лише в тому, коли це станеться і якою буде її ціна: скільки людей помре, тимчасово втратить працездатність, наскільки постраждають медики від непосильних навантажень, скільки людей стануть біднішими», - зазначив Анджей Зайонц. Організували вакцинацію працівників і в торговельно-виробничій компанії «Львівхолод». ТОВ «ТВК Львівхолод» - один з лідерів у галузі роздрібної торгівлі Західної України. За кількістю торгових точок посідає 5 місце у всеукраїнському рейтингу мереж. Компанії належить мережа магазинів самообслуговування «Рукавичка», а також виробничі потужності, лабораторія, власний логістичний центр. Керівництво компанії власним прикладом продемонструвало необхідність та безпечність вакцинації. Опісля – організували колективне вакцинування для працівників. «Розпочали вакцинальну кампанію зі Львова, провели роз’яснювальні роботи щодо безпечності вакцинації та небезпеки пандемії ковіду. Мобільні бригади працювали на території підприємства, відтак вакцинувались працівники з максимальним комфортом. На сьогодні за підсумками першого етапу провакцинувались понад три сотні працівників. Бачимо, що кампанія дає результат, все більше людей виявили бажання вакцинуватись, як організовано, так і самостійно через сімейних лікарів, в центрах вакцинації», - розповів Президент ТОВ «ТВК Львівхолод» Богдан Козак. У другому етапі вакцинальної кампанії підприємство розширює географію, вакцинувати планують і в інших областях, де є представництва. «Основний наш посил – європейський підхід до захисту здоров’я наших працівників, створення їм безпечних умов для праці, вакцинація, як єдиний та ефективний шлях боротьби з пандемією. І тішить те, що в процесі вакцинації ми таки достукуємось до свідомості людей», - додав Богдан Козак. Як зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький, вакцинація - єдиний ефективний і цивілізований метод уникнути локдауну для підприємств, втрати робочих місць і доходів для працівників, а також ризику ускладнень при хворобі для кожного з нас. «Ми закликаємо відповідальний бізнес долучатися до кампанії масової вакцинації і дякуємо всім компаніям, які показують приклад. Наразі Львівщина забезпечена всіма дозволеними в Україні вакцинами. В області функціонує 26 центрів вакцинації, 181 пункт щеплень і 102 мобільні бригади. Ми працюємо над тим, щоб центрів вакцинації ставало все більше. Хочу підкреслити: медики повідомляють, що всі, хто наразі має найважчу форму перебігу хвороби, не вакциновані. Не нехтуйте своїм здоров’ям і безпекою рідних!», - сказав голова Львівської ОДА. Фото умовне
Підприємців області запрошують на воркшоп з інструментів державної та регіональної підтримки експорту
19 серпня 2021
27 серпня для підприємств Львівщини проведуть навчання-воркшоп - «Інструменти державної та регіональної підтримки експортної діяльності у Львівській області». Інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА. Його завдання - сприяти розвитку експортноорієнтованих підприємств Львівської області. Ключові теми навчання: - Інструменти підтримки експорту як на рівні держави, так і на рівні регіону; - Можливості для експортерів в рамках презентації діяльності ПрАТ «Експортно-кредитного агентства»; - Як експортеру запустити ефективний механізм підкорення нового ринку; - Умови сертифікації; - Пошук нових ринків для товарів експортноорієнтованих підприємств. Під час Воркшопу проведуть: - Презентації - Ділові зустрічі - Двосторонні переговори - Нетворкінг - Кейси та досвід від діючих експортерів Львівщини. Цільова аудиторія - експортери та ті, хто ще планує вихід на міжнародні ринки, підприємці, представники влади. Програма заходу доступна за посиланням. Зареєструватись для участі можна за посиланням. Участь у воркшопі - безкоштовна. Реєстрація обов'язкова та триває до 26 серпня. У разі виникнення додаткових питань, можна звертатися за телефоном: (032) 261 27 13 та/або за електронною адресою: exportservice.loda@gmail.com. Воркшоп проведуть за адресою: м. Львів, вул. Матейка, 6, Premier Hotel Dnister, 9-ий поверх - зал «Панорама». Реєстрація учасників: 09:00 - 09:55 год, початок заходу о 10:00 год.
Громади запрошують на вебінар з підготовки стратегій розвитку
18 серпня 2021
ГО «Інститут громадянського суспільства» в межах реалізації проєкту «Згуртованість та розвиток в інтересах людини – сприяння залученню громадськості та територіальних громад до розвитку на основі положень Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2027 року» проводить набір слухачів на вебінар «Підготовка стратегій розвитку територіальних громад та проектів регіонального розвитку». Для кого? Громадських організацій, активістів, працівників органів місцевого самоврядування, задіяних у роботі з стратегічного планування. Питання до обговорення: - Послідовність дій при підготовці Стратегії розвитку громади. Що робити? Чого не робити? - План заходів для реалізації Стратегії і Каталог технічних завдань на проекти розвитку. - Формування проектів розвитку на основі діагностики проблем (дерево проблем – дерево цілей). - Залучення потенційно зацікавлених сторін. Коли? 26 серпня, 11:00-13:00 год. Як взяти участь у вебінарі? Для участі у вебінарі потрібно заповнити анкету за посиланням до 20 серпня. Участь у вебінарі БЕЗКОШТОВНА. «Zoom» посилання надішлють завчасно на вказані в анкеті електронні адреси. Взяти участь у вебінарі запрошують і громади Львівщини. Як зазначив начальник управління регіонального розвитку департаменту економічної політики Львівської ОДА Вадим Табакера розробка Стратегії розвитку для територіальних громад є одним з найважливіших завдань у цьому році. «Надалі від наявності якісної стратегії залежатиме не лише розвиток громади, формування спроможної мережі надання публічних послуг, а й можливість залучення додаткового фінансування в рамках міжнародних, загальнодержавних та обласних конкурсів»,- додав Вадим Табакера.
Триває конкурс стартап-проєктів для підприємців-початківців: дедлайн 16 серпня
29 липня 2021
Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області проводить конкурс стартап-проєктів для підприємців-початківців з метою допомоги у започаткуванні та популяризації підприємницької діяльності, впровадження інновацій, створення нових напрямів або розширення вже існуючих видів діяльності. Критерії для подачі стартап-проєктів: - наявність нової інноваційної ідеї, на основі якої розвиватиметься новий продукт; - при реалізації ідеї є можливість швидкого зростання компанії; - відсутність достатнього фінансового ресурсу для реалізації ідеї. Вимоги до суб'єктів, які можуть отримати безповоротну фінансову допомогу на реалізацію стартап-проєкту: 1) є зареєстрованою фізичною особою-підприємцем у Львівській області не більше трьох років, а також громадяни України віком від 18 років, зареєстровані у Львівській області та/або які мають намір розпочати і вести підприємницьку діяльність; 2) не має заборгованості із виплати заробітної плати та сплати податків; 3) конкурсанти-переможці, що на момент оголошення результатів Конкурсу не є зареєстрованими як фізичні особи-підприємці, зобов’язані провести відповідну реєстрацію для отримання коштів; 4) переможець конкурсу зобов’язується реалізувати стартап-проєкт у Львівській області, на який отримав фінансову підтримку, не пізніше ніж за 6 місяців з моменту її отримання. Пакет необхідних документів для участі у конкурсі: 1) Стартап-проєкт згідно і формою (додаток 1).Загальний обсяг стартап-проєкту розвитку соціального бізнесу не повинен перевищувати 7 сторінок; 2) декларація доброчесності учасника (додаток 2); 3) виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) для фізичних осіб підприємців; 4) довідка про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів для фізичних осіб підприємців. Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до 16 серпня 2021 року у департамент економічної політики обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 419. Безповоротна фінансова допомога на реалізацію стартап-проєкту надається в розмірі не більше 100 тис гривень. Детальну інформацію також можна отримати за телефоном: 299-92-79.
Підприємців-початківців запрошують до участі у конкурсі стартап-проєктів
12 липня 2021
Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області оголошує конкурс стартап-проєктів для підприємців-початківців з метою допомоги у започаткуванні та популяризації підприємницької діяльності, впровадження інновацій, створення нових напрямів або розширення вже існуючих видів діяльності. Критерії для подачі стартап-проєктів: - наявність нової інноваційної ідеї, на основі якої розвиватиметься новий продукт; - при реалізації ідеї є можливість швидкого зростання компанії; - відсутність достатнього фінансового ресурсу для реалізації ідеї. Вимоги до суб'єктів, які можуть отримати безповоротну фінансову допомогу на реалізацію стартап-проєкту: 1) є зареєстрованою фізичною особою-підприємцем у Львівській області не більше трьох років, а також громадяни України віком від 18 років, зареєстровані у Львівській області та/або які мають намір розпочати і вести підприємницьку діяльність; 2) не має заборгованості із виплати заробітної плати та сплати податків; 3) конкурсанти-переможці, що на момент оголошення результатів Конкурсу не є зареєстрованими як фізичні особи-підприємці, зобов’язані провести відповідну реєстрацію для отримання коштів; 4) переможець конкурсу зобов’язується реалізувати стартап-проєкт у Львівській області, на який отримав фінансову підтримку, не пізніше ніж за 6 місяців з моменту її отримання. Пакет необхідних документів для участі у конкурсі: 1) Стартап-проєкт згідно і формою (додаток 1).Загальний обсяг стартап-проєкту розвитку соціального бізнесу не повинен перевищувати 7 сторінок; 2) декларація доброчесності учасника (додаток 2); 3) виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) для фізичних осіб підприємців; 4) довідка про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів для фізичних осіб підприємців. Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до 16 серпня 2021 року у департамент економічної політики обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 419. Безповоротна фінансова допомога на реалізацію стартап-проєкту надається в розмірі не більше 100 тис гривень. Детальну інформацію також можна отримати за телефоном: 299-92-79.