Надання медичних послуг та укладання договорів з ковідними пацієнтами - у центрі селектору з НСЗУ

13 серпня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 13 серпня, відбулась Всеукраїнська селекторна нарада з Національною службою здоров'я України. Участь від Львівщини взяли заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко, а також директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Під час заходу учасники поспілкувалися про укладання договорів із пацієнтами, які хворіють на COVID-19, а також про вимоги до закладів, що надають медичні послуги пацієнтам із коронавірусною інфекцією. 

«Ситуація із захворюваністю на коронавірус є нестабільною. В Україні було поставлено черговий антирекорд. За минулу добу - 1592 випадки захворюваності. Найбільше таких випадків зафіксовано у Харківській, Львівській та Івано-Франківській областях. Поруч із цим зростає і кількість тестувань», - зазначила начальниця управління роботи з договорами щодо спеціалізованої медичної допомоги НСЗУ Олександра Машкевич. 

Нагадаємо, що на Львівщині учора, 12 серпня, зробили рекордну кількість тестувань. Зокрема, за добу методом ПЛР - діагностики провели 1756 тестувань.

За словами заступника голови Львівської ОДА Івана Собка, така цифра є рекордною та дозволить реально оцінити ситуацію в регіоні, адже таке охоплення тестуванням населення сприятиме більш точному виявленню нових випадків захворюваності.

Як повідомили у межах наради, НСЗУ виплатила кошти всім центрам екстренки за надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19. Зокрема, у квітні червні 25-ти Центрам виплатили кошти у сумі 532,5 млн гривень. 

Завдяки оплаті через єдиного закупівельника медичних послуг центри ЕМД оперативно отримують кошти для надання допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою. Тариф на оплату послуг включає доплати членам спеціальних бригад ЕМД, які безпосередньо працюють з пацієнтами з COVID-19.

А серед 247 закладів, які були визначені МОЗ як такі, що надаватимуть допомогу пацієнтам із коронавірусною інфекцією, 241 заклад - уклав угоди з НСЗУ і, відповідно, отримує фінансування та надає допомогу пацієнтам із ковід. 

Зазначимо, що через значне зростання на території Львівської області випадків захворюваності на коронавірус, в області будуть відкривати лікарні "другої лінії".

"МОЗ дало згоду на роботу кущової медустанови, яка прийматиме хворих на ковід – це Жидачівська центральна районна лікарня. Відділення практично готове приймати близько 45 таких хворих. Згодом хворих на коронавірус прийматиме і  Буська центральна районна лікарня, у якій буде можливість прийняти 40 хворих", - зазначив Іван Собко.
 
Це ті лікарні, які провели кисень, облаштували все необхідне, зокрема, і палати, і індивідуальний захист для персоналу. Тепер вони мають можливість підписати угоду з Національною службою здоров’я і отримати фінансування за пакетом «COVID».

Ключові слова:

СКАйп-нарада

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook