«Наші воїни засвідчили відданість Україні до останнього подиху», - Максим Козицький (+ВІДЕО)

29 серпня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Саме 29 серпня, шість років тому, в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі. Тіла наших Героїв лежали на полі посеред соняшників. Тепер ця квітка є офіційним символом Дня пам’яті загиблих захисників України.

 «Кожен з них мав свій життєвий шлях та історію, свої мрії, плани на життя. Кожен слухав свою музику, читав свою книжку. Вони такі різні за віком, соціальним статусом. Родом з різних міст і сіл України. Їх об’єднала любов до України. Боротьба за суверенність, незалежність, територіальну цілісність, cвою мову та віру. За право бути собою. Cвоїм духом та тілом, серед крові та заліза, наші воїни засвідчили відданість Україні до останнього подиху. Вічна пам'ять захисникам, які не повернулися з поля бою. Герої не вмирають! Слава Україні!», - сказав голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький у своєму відеозверненні.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook