Департамент АПК інформує: аграрії Львівщини можуть придбати сертифіковане насіння для посіву урожаю

1 вересня 2020р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

На Львівщині зареєстровано 15 суб’єктів  насінництва та розсадництва, у яких можна придбати сертифіковане насіння сільськогосподарських рослин та саджанці вітчизняної та зарубіжної селекції вітчизняного виробництва. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Також сільськогосподарські виробники області можуть перевірити якість насіння у Львівському центрі сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції, лабораторіях Держпродспоживслужби, наукових установах,  Львівській обласній фітосанітарній лабораторії для забезпечення потреб власних посівів та для реалізації іншим товаровиробникам.

«Аграрії Львівщини щорічно переконуються у важливості придбання якісного насіннєвого матеріалу сільськогосподарських культур. Недарма кажуть, що посієш – те пожнеш. Якісний посівний матеріал є запорукою високих майбутніх врожаїв значною мірою він залежить від якості насіння»,- зазначають у департаменті.

На сьогодні Державний резервний насіннєвий фонд пропонує до продажу насіння сільськогосподарських культур для посіву під урожай  2021 року. Одним з механізмів є попередня оплата 30 % вартості насіння з його поставкою, решта коштів виплачується після збирання врожаю.

Детальніше з умовами придбання насіння можна ознайомитись на офіційному сайті: www.ua-region.com.ua або за телефоном (044) 529-20-39.

Ключові слова:

аграріїнасінняурожай

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook