У Будинку Вчених урочисто відзначили День Вчителя

2 жовтня 2020р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 2 жовтня, в Будинку Вчених відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти.

На святкування зібрались освітяни з усіх районів Львівської області. Із професійним святом педагогів привітав голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

"Дуже часто ми оцінюємо роль вчителя вже тоді, коли закінчуємо школу. Розуміємо, наскільки важливими були їхні слова, поради, з якою любов’ю і теплом вони до нас ставилися. Сьогодні хочу подякувати всім вчителям за те, що любите свою роботу. Що не лише даєте учням знання, а й прагнете вселити їм віру у власні сили, привчити до праці, відповідальності, навчити бути милосердними, любити свою країну. Цього року ви пережили складні випробування. Перехід освіти на дистанційне навчання у березні-травні був серйозним викликом. І Ви з ним справилися. Наші діти показали гарні результати на ЗНО, Львівщина знову у трійці лідерів. Величезна подяка вам за це. Дорогі педагоги, ми високо цінуємо вашу роботу", - звернувся до педагогів Максим Козицький.

Очільник області наголосив, що цього року на Львівщину виділили 276 млн грн цільових субвенцій, зокрема на Нову українську школу - 76,4 млн грн, на програму "Спроможна школа для кращий результатів" - 20 млн грн, на закупівлю "Школяриків" - 70 млн, на обладнання лабораторій  - 82 млн грн, харчоблоки - 27 млн грн, для професійно-технічних закладів освіти скерували майже 5 млн грн, а також на обладнання спецшколам -12,5 млн грн.

Під час свята голова ОДА Преміями та Почесними грамотами нагородив найкращих фахівців галузі. В межах урочистостей відбулось також нагородження переможців  ІІ  туру  Всеукраїнського конкурсу  «Учитель  року-2020».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook