У дворику Львівської ОДА відбулась вже традиційна зустріч побратимів

14 жовтня 2020р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Започаткована два роки назад зустріч побратимів знову зібрала у внутрішньому дворику Львівської ОДА фронтових друзів.

З нагоди відзначення дня Захисника України на захід з’їхалися побратими з різних районів Львівщини, яких доля познайомила на війні.

Зустріч розпочалась із молитви та хвилини мовчання за полеглими Героями України, виконання Державного Гімну України. Опісля, до усіх присутніх звернувся голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«У цей день ми згадуємо тих, хто зі зброєю в руках утверджував нашу державу. Хто зі зброєю в руках відстоює свою державу, той творить своє майбутнє. А якщо це робити з вірою в Бога, то перемога завжди буде за нами. Якщо це робити заради власної держави, сім’ї, тоді ми будемо непереможні. Величезна подяка вам, воїни, за те, що ви зі зброєю в руках відстоюєте нашу незалежність. Слава  Україні!», - зазначив очільник області.

Учасники АТО, ООС, їхні родини мали можливість поспілкуватись в неформальних обставинах, скуштувати частунок та поговорити про майбутнє України, перемогу та Героїв, які поклали свої життя в українсько-російській війні.

Кожен, хто завітав на зустріч, мав змогу зробити знімки на згадку біля  спеціально облаштованої фотозони та послухати патріотичну та народну музику. Серед виконавців – Назар Савко, Плач Єремії, хорова капела «Дударик».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook