До місцевих бюджетів надійшло більше податків, ніж очікували фінансисти

6 листопада 2020р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

У департаменті фінансів підбили підсумки надходження податків і платежів до загального фонду місцевих бюджетів області.

Фінансисти констатують перевиконання плану надходжень на 330 мільйонів гривень. Загалом область розраховує на 16,9 млрд грн податків у бюджеті Львівщини. Враховуючи оперативні планові показники, такі очікувані поступлення дозволяють розраховувати на 96-відсоткове виконання плану за підсумками року.

«Як і раніше прогнозувалося, більшість наших бюджетів за доходами будуть виконані. Однак, за умови поглиблення карантинних заходів та запровадження так званого карантину вихідного дня, наші очікування доведеться коригувати у бік зменшення. Тож наш останній обрахунок очікуваних надходжень за підсумками 11 місяців цілком може виявитись більше песимістичним», - розповів директор департаменту фінансів Олег Демків.

Фінансисти також акцентують увагу на фактах невиконання плану у деяких містах і громадах.

Більш як десятивідсоткове невиконання плану очікується в містах Моршині і Самборі, Перемишлянському і Сколівському районах та Грабовецькій і Чукв’янській об’єднаних громадах. Виконання не вище 95% за нашими даними матиме місце в містах Львові, Дрогобичі, Новому Роздолі, Трускавці та Судововишнянській і Мурованській ОТГ, а також по обласному бюджету.

Ключові слова:

доходипланподатки

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook