Змінюється законодавча база транспортних перевезень на території ОТГ

29 грудня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

У зв'язку з реформою децентралізації та зміною адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів, змінюється законодавча база і механізм транспортних перевезень на території об’єднаних територіальних громад.

Кабмін вніс до Верховної Ради України проєкт Закону «Про внесення зміни до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт» № 4376.

Метою його прийняття є передача повноважень щодо організації пасажирських автомобільних перевезень від районних державних адміністрацій до обласних держадміністрацій або виконавчих комітетів місцевих рад територіальних громад.

Проєктом Закону пропонується повноваження щодо організації пасажирських перевезень по внутрішньообласних маршрутах, які будуть виходити за межі території територіальної громади, покласти на обласні державні адміністрації, а на автобусних маршрутах загального користування, які проходять між населеними пунктами в межах однієї територіальної громади (міські та/або приміські маршрути) – на виконавчий орган місцевої ради територіальної громади.

«Зважаючи на те, що питання організації пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в межах ОТГ наразі законодавчо не врегульовано, організація перевезень пасажирів на приміських і міжміських маршрутах на сьогоднішній день є виключною компетенцією місцевих державних адміністрацій. На міських маршрутах – виконавчих органів сільської, селищної, міської ради відповідного населеного пункту», - зазначають в управлінні транспорту Львівської ОДА.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook