Фонд соцстраху призначив пожиттєві щомісячні виплати медику з Львівщини, який перехворів на Covid-19

6 січня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

З початку пандемії управління виконавчої дирекції Фонду соцстраху у Львівській області отримало 3790 повідомлень про клінічно підтверджені випадки захворювання медичних працівників на COVID-19, з них 50 випадків смертельні. Розслідування завершено по 1529 випадках, 218 з них визнано пов'язаними з виробництвом, у тому числі 10 – смертельні.              

Нагадаємо, зв'язок інфікування медика із виробництвом визначає комісія із розслідування, що створюється територіальними органами Держпраці (у випадку смерті) та роботодавцем (у інших випадках), висновок комісії залежить від висновків епідрозслідування МОЗ і діагнозу профпатолога.

Працівники управління ВД Фонду у Львівській області працюють із кожним з медичних працівників або членів їх родин, чиї випадки інфікування визнано пов'язаними з виробництвом, з метою допомогти зібрати необхідні документи, визначені порядком КМУ. Державні страхові виплати у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень управління ВД Фонду у Львівській області профінансувало для родин 6 померлих від коронавірусної хвороби медичних працівників. Члени родин п'яти померлих від профзахворювання на COVID-19 працівників отримали від управління ВД Фонду у Львівській області одноразові допомоги відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування у розмірі 219 тисяч 700 гривень. 

Щомісячну страхову виплату у разі смерті медика призначено для пʹяти осіб, які мають на неї право на загальну суму 78,5 тис грн. Для одного медичного працівника, який отримав стійку втрату працездатності управлінням призначено за кошти ФССУ одноразову допомогу та щомісячну страхову виплату пожиттєво.

Впродовж 2020 року управлінням ВД Фонду у Львівській області прийнято для оплати лікарняні листки на суму 1,2 мільйони гривень для компенсації втраченого заробітку 185 медикам, які захворіли на COVID-19 внаслідок виконання професійних обов’язків.

Усі страхові виплати для медичних працівників і членів їх родин здійснюються в оперативному режимі  після належного оформлення відповідних документів, які є підставою для виплат.

3149 осіб знаходились на оплачуваній за кошти ФССУ самоізоляції під медичним наглядом або перебували в спеціалізованих закладах охорони здоров’я в разі контакту з хворим на COVID-19 з метою упередження поширення коронавірусної хвороби, з них: 613 осіб – медичні працівники.

Загалом управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області прийняло на оплату відповідні лікарняні листки, видані у зв’язку з ізоляцією від COVID-19, на суму 3,8 млн грн.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook