У Львівській ОДА організували благодійну виставку

11 січня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Сотню ялинкових прикрас та дев’ять картин презентували сьогодні під час відкриття виставки-ярмарку.

Сьогодні відбулось відкриття виставки картин художника Олега Ярмолюка та ялинкових прикрас Романи Полетко, присвячених тематиці боротьби з пандемією.

Подібні благочинні заходи за ініціативи Українського лікарського товариства відбувається у Львові з 1912 року.

«Українське лікарське товариство щорічно проводить благодійну лікарську Маланку. Це не лише святкування, а й благодійна акція. Вперше за багато років у Львові не відбудеться традиційний лікарський бал на Маланку. Ми довго думали, як зберегти наші славетні лікарські традиції в умовах карантину. Благочинний ярмарок це хороше рішення», - розповів голова УЛТ Олег Дуда. 

Виручені кошти від продажу іграшок використають для придбання мультимедійної дошки у дитячий гральний простір Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

100 ялинкових прикрас вручну розмалювала відома львівська художниця Романа Полетко. На них зображена планета у масці, як нагадування про пандемію, від якої потерпає людство. Також на виставці представлено 9 картин найстаріших медичних закладів Львова художника Олега Ярмолюка. Художник працював над творами протягом року.

Виставка триватиме до 22 січня. Кожен охочий зможе оглянути художні роботи та придбати ялинкові прикраси, тим самим допомогти у зборі коштів на потреби онкохворих дітей.

Ключові слова:

Аукціонкартини

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook