Максим Козицький зустрівся з Генеральним консулом Румунії в Чернівцях Іриною-Лореданою Стенкулеску

26 січня 2021р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький зустрівся з Генеральним консулом Румунії в м. Чернівці Іриною-Лореданою Стенкулеску.

«Ми дуже раді бути сьогодні на Львівщині. На жаль, пандемія внесла свої корективи і у нашу роботу та призупинила її. Однак це не зупинить нашу співпрацю. Ми будемо і надалі підтримувати Вас у бажанні вступити до Європейського Союзу, щоб ми відкрили ворота співпраці між нашими країнами сповна. Ми завжди готові прийти Вам на допомогу», - наголосила Ірина-Лоредана Стенкулеску.

Генеральний консул запросила Максима Козицького долучитися до Міжнародного економічного форуму, що відбудеться наприкінці вересня цього року у румунському місті Сучава.

«До карантину ми часто організовувала поїздки в різні країни для груп підприємців. Це була чудова нагода налагодити нові контакти з потенційними партнерами, зрозуміти зовнішній ринок зсередини, проаналізувати, як удосконалити свій товар чи послугу, щоб ними зацікавилися. Після карантину обов’язково відновимо таку практику. Географію візитів суттєво розширимо і однією з перших відвідаємо Румунію», - наголосив Максим Козицький.

Присутні поспілкувалися про поглиблення співпраці у аграрному секторі, а також ІТ-індустрії.

Окрім того Максим Козицький розповів, що Львівська область зацікавлена також і в економічній співпраці з Румунією, зокрема, налагодженні контактів з румунськими компаніями з метою розміщення виробничих потужностей на території Львівської області.

Сторони обговорили налагодження співпраці й у сфері освіти. Як зазначив директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Роман Шепеляк, на Львівщині створюють платформу «Тримай зв’язок», яка має на меті зробити можливим навчання українців за кордоном.  

Участь у зустрічі також взяв консул Генерального консульства Румунії в Чернівцях Ніколає-Дан Константін. Очільник Львівщини привітав його з початком дипломатичної місії на цій посаді та побажав плідної праці. Зазначимо, що Ніколає-Дан Константін вступив на посаду консула Румунії в Чернівцях в грудні 2020 року.

Довідково:

Консульський округ Генерального консула Румунії в Чернівцях включає Чернівецьку, Вінницьку, Івано-Франківську та Львівську області. 

Ірина-Лоредана Стенкулеску вступила на посаду Генерального консула Румунії в м. Чернівці 27 вересня 2018 року, змінивши Елеонору Молдован.

 

Христина Дмитрик

Ключові слова:

консулРумунія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook