“Наша мета – знизити рівень смертності внаслідок ДТП щонайменше на 30% до 2024 року та на 50% до 2030 року”, - Владислав Криклій

3 лютого 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

В цьому році на програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху Уряд виділив 2,4 мільярди гривень.

Про це повідомив на своїй Фейсбук-сторінці Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“Я вірю, що найбільша цінність – це людське життя, та одним із наших пріоритетів продовжує бути Державна програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху. Сподіваюсь, що завдяки ряду заходів ми вже скоро будемо відчувати результати. У тому числі вже можливо побачити зменшення кількості ДТП у 3 рази в перших місцях, де були встановлені камери автофіксації. Також завдяки закупівлі нових машин для ДСНС зменшився час прибуття з 35 до 13 хвилин на місце аварії.Наші основні напрямки - створення дорожньої інфраструктури, придбання для МВС обладнання для контролю щодо дотримання ПДР і боротьба з перевантаженими фурами, так як і погана дорога є однією з причин ДТП”, - підкреслив Владислав Криклій.

Що буде зроблено?

влаштовано 20 кільцевих розв’язок;

ліквідовано 5 місць концентрації ДТП;

встановлено 300 демпферних систем;

освітлено 400 пішохідних переходів;

побудовано 5 пішохідних переходів у різних рівнях;

встановлено 60+ комплексів Weigh-in-Motion;

облаштовано 5 майданчиків для зупинки перевантажених фур;

Буде закуплено:

10 пересувних пристроїв для зважування;

125 комплексів автоматичної фіксації;

10 дорожніх лабораторій і техстанцій;

150 «ФАНТОМІВ».

Зазначимо, із 30 грудня на Львівщині працюють камери автоматичної фіксації порушення ПДР. Місця розміщень камер: на 490 км+400 автодороги, поблизу міста Буськ; на 555 км+662 автодороги, поблизу села Солонка; на 555 км+730 автодороги, поблизу села Солонка. Окрім того, у селі Гірне Стрийського району встановили новий WiM комплекс для зважування вантажівок в русі. Ще один WiM комплекс планують встановити на дорозі Львів –Івано-Франківськ.

Також в області триває інформаційна кампанія з метою привернення уваги водіїв до проблеми дорожньо-транспортного травматизму. Це інформаційні борди розміщені на центральних автошляхах області. Ініціатори кампанії – департамент внутрішньої та інформаційної політики за підтримки департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА.

«В такий спосіб закликаємо водіїв бути уважними та не порушувати правила дорожнього руху, а також сподіваємось, що активна інформаційна кампанія дасть позитивний результат і вплине на зменшення кількості ДТП в області» ,-  зазначили  у департаменті дорожнього господарства.

Оксана Буй

Ключові слова:

безпекаДТП

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook