Максим Козицький вшанував учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 15 лютого, в області відбулись заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Участь у них взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Громадськість та представники влади долучилися до Божественної Літургії у військовому Храмі Стрітення Господнього УГКЦ. Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку «Громадянам Львівщини, полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр» та до пам’ятника «Воїнам, що віддали свої життя за Україну».

«32 роки минуло, відколи радянські війська почали виходити з території Афганістану. Через афганське пекло пройшли тисячі військовослужбовців із Львівщини. Вічна пам'ять воїнам, які загинули в цій неоголошеній, бездумній, надзвичайно трагічній війні. Вічна пам'ять кожному українцю, який був учасником бойових дій на території інших держав. Схиляю голову перед тими, хто зміг повернутися додому. Шановні ветерани, напевно, дуже важко загоїти душевні рани через втрату побратимів, через побачене і пережите. Та багато з вас, попри гіркі спогади, з часом знову взяли до рук зброю. Коли російські найманці вторглися на нашу землю, ви були одними з перших, хто став на оборону України на Донбасі. Ваш досвід, професійність, бойових дух були так тоді потрібні! Дякую вам за це», - зазначив Максим Козицький.

Опісля очільник області відзначив подяками та почесними грамотами учасників бойових дій в Афганістані.

 

Ключові слова:

афганцівоїни

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook