Львів’яни з бронзою завершили III зимову Універсіаду України з лижних перегонів

29 березня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

З 21-го по 26-те березня у с. Тисовець Львівської області на навчально-спортивній базі зимових видів спорту Міністерства оборони України відбувалась III зимова Універсіада України з лижних перегонів, внесена до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України.

Впродовж 4-х змагальних днів понад 40 здобувачів вищої освіти з 9-ти університетів Закарпатської, Київської, Львівської, Харківської, Чернігівської областей та м. Києва змагались у лижних перегонах класичним стилем на дистанції 7,5 км та вільним стилем на дистанції 10 км. Студентки долали дещо меншу дистанцію, зокрема, по 5 км класичним та вільним стилями. Спринтерська дистанція була однаковою як для жінок, так і для чоловіків - 1 км.

Спринтерська дистанція виявилась найбільш сприятливою для представниці Львівщини Анастасії Шабалдіної (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського), яка прибігла до фінішу третьою з результатом 2 хв 41.61 сек.

У загальному командному заліку найбільше очок набрали студенти Національного університету фізичного виховання і спорту України, які здобули 451 очко. Гідну конкуренцію їм склали представники Сумського державного університету, яким не вистачило лише 10 очок аби зрівнятися за показниками з киянами. Трійку призерів замкнула команда Національного університету “Чернігівський колегіум ім. Тараса Шевченка” – 221 очко. Команда Львівщини посіла 5 місце у загальному заліку.

Лижні перегони стали заключним видом програми III Зимової Універсіади України.

“Третій рік поспіль Львівщина приймає усі види змагань Зимової Універсіади України. Наразі це 2 види програми, які культивуються у закладах вищої освіти України, - лижні перегони та біатлон. Звісно, є бажання розширити цей перелік, тож ще минулого року Львівщина ініціювала включення хокею у програму зимових студентських ігор, але карантин став на заваді реалізації ідеї цьогоріч. Сподіваємося, що ці плани вдасться зреалізувати у 2022 році,” – зазначив організатор змагань, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

Переможці та призери змагань отримали ексклюзивні медалі та кубки, олімпійські сувеніри від відділення НОК у Львівській області, а також, на згадку про Львівщину, ексклюзивну книжкову продукцію, надану департаментом комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації.

Загальне керівництво організацією та проведенням III Зимової Універсіади України здійснювали Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Українська федерація студентського спорту та Федерація лижного спорту України у співпраці із управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook