Щочетверга у Стрийському парку у Львові відбуваються заняття зі скандинавської ходьби (ВІДЕО)

12 квітня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

У четвер, 8 квітня, у Стрийському парку у Львові відбулось перше безкоштовне тренування зі скандинавської ходьби. Тепер вони відбуватимуться щотижня о 16.00 по четвергах на тій же локації. До першого тренування долучилось близько 20 людей. Організатори зізнаються: уже є багато охочих взяти участь у наступних заняттях. 

Скандинавська ходьба – популярний в Європі вид спорту, що підходить для широкого кола людей. Організовує такі тренування Львівський обласний центр «Спорт для всіх».

Заняття безкоштовні, їх проводить професійна тренерка Оксана Заліско - віцепрезидентка Української Федерації Скандинавської ходьби з міжнародних зв'язків. Позаторік спортсменка перемогла на Кубку світу з лижних перегонів серед ветеранів спорту.

Для того, аби займатись скандинавською ходьбою, потрібні лише спеціальні палиці. «Спорт для всіх» на перших тренуваннях надаватиме їх тим, хто ще не має, але хоче спробувати.

«Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про започаткування соціального проекту «Активні парки – локації здорової України». Його мета – максимально залучати людей до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку. Управління молоді та спорту Львівської ОДА та Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» одні з перших запроваджують проєкт такого типу в Україні. Чекаємо також на інші цікаві ініціативи - по всій області!», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Ми показуємо, що це абсолютно не складно – знайти годину вільного часу попрацювати над своїм здоров’ям, і над собою», - розповів керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, який також взяв участь у тренуванні.

 

 

Ключові слова:

скандинавська ходьба

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook