«Зашків 2021» здивує насиченістю програми та новими локаціями

13 травня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

У червні на Львівщині вже вп‘ятнадцяте відбудеться молодіжний патріотичний фестиваль «Зашків». Для узгодження концепції, мети та основних цілей фестивалю фахівці управління молоді та спорту Львівської ОДА учора, 12 травня,  зустрілись з представниками молодіжних громадських організацій, які допомагатимуть у проведенні заходу. 

«Першочергово фестиваль орієнтований на українську молодь, однак для нас важливо, аби якісно, цікаво та змістовно могли провести час люди різного віку та інтересів. Для цього на фестивалі традиційно діятимуть різноманітні локації: спортивна, ярмаркова, інтелектуальна, з показовими виступами, тощо», - розповідає керівниця відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Львівської ОДА Софія Курман.

«Зашків»  є фестивалем всеукраїнського рівня та відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Його основна мета - вшанування та нагадування про визначну постать української історії Євгена Коновальця. Патріотичне молодіжне свято триватиме три дні. Подія традиційно відбуватиметься у селі Зашків 18 км на північ від Львова. Ювілейний «Зашків» запланований на 18-20 червня.

«Цей фестиваль є яскравим прикладом якісної співпраці для спільної мети - змістовної національно-патріотичної події, яка справді подобається молоді і позитивно впливає на формування її поглядів і цінностей. «Зашків»  - це вже про традиції і дуже важливо, що однією з них є власне участь молодіжних організацій в процесі організації заходу», - зауважує начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

У перший день фестивалю на учасників чекає теренова гра, мобільний університет та можливість відвідати історичний музей Євгена Коновальця. У суботу відбудуться показові виступи військової техніки, кінологів, реконструкція бою. Прихильники спорту зможуть пограти у футбол босоніж, здолати крос або ж взяти участь у велопробігу. На учасників фестивалю чекає і музична програма на великій сцені з виступами популярних українських гуртів, етногуртів та виконанням пісень з АТО. Вхід на фестиваль вільний. Обов’язковими є дотримання карантинних норм та безалкогольне святкування.

Детальніше про фестиваль читайте згодом на сторінці Молодіжний фестиваль "Зашків 2021" у Фейсбуці.

 

Ключові слова:

Зашків 2021

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook