«Топ-10 бібліотек Львівщини»: конкурсна комісія визначила переможців конкурсу

26 травня 2021р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні на засіданні конкурсної комісії, яка проходила під головуванням заступника голови Львівської ОДА Івана Собка, визначено переможців конкурсу «Топ-10 бібліотек»

Мета конкурсу – виокремлення та нагородження найкращих бібліотек в області та надання їм фінансового ресурсу на розвиток.

Як повідомляють у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА, конкурс «Топ – 10 бібліотек» цього року проводиться вперше. На конкурс подали 110 заявок. Фінансовий ресурс на реалізацію конкурсу становить 600 тисяч гривень. Кожна з бібліотек-переможців отримає по 60 тисяч гривень

За результатами засідання комісії визначено наступних переможців:

1. Радехівська міська публічна бібліотека.
2. Жидачівська міська публічна бібліотека.
3. Бібліотека – філія  смт. Підкамінь.
4. Яворівська міська бібліотека імені Ю.Липи.
5. Бібліотека с. Підгірці (Заболотцівська ТГ).
6. Верхньогаївська сільська бібліотека (Дрогобицька ТГ).
7. Бібліотека-філія  с. Добряни (Стрийська ТГ).
8. Сокальська публічна бібліотека для дітей  
9. Бібліотека смт. Щирець.
10. Бібліотека-філія  с. Нижнє Висоцьке (Боринська ТГ).

«Вже не перший рік проводяться конкурси на визначення найкращих народних домів, мистецьких шкіл. Але бібліотеки зараз активно реформують, осучаснюють, тепер у них поєднуються функції і коворкінгу, і читальні, і плацдарму для проведення освітніх заходів. Тож саме на часі було запровадження конкурсу для визначення топ-10 бібліотек Львівщини. Для підтримки таких позитивних змін в обласному бюджеті на поточний рік передбачений окремий фінансовий ресурс, що дозволить найбільш активним та креативним колективам реалізовувати цікаві проєкти та розвиватися», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Нагадаємо, до складу конкурсної комісії входять також члени депутатської комісії Львівської облради з питань культури, національностей та релігій, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Ірина Гаврилюк та спеціалісти департаменту, представники Громадської ради при ЛОДА, керівництво Львівської обласної бібліотеки для дітей та наукової бібліотеки ЛНУ ім. Ів. Франка.

Ключові слова:

конкурс бібліотеки

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook