На Львівщині за кошти секторальної підтримки ЄС реалізують 13 проєктів регіонального розвитку

28 травня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Загалом у 2021-2023 роках бюджетною програмою «Підтримка регіональної політики України  передбачена реалізація 83 проєктів загальною вартістю з державного бюджету 666,7 млн гривень, з яких 480 млн гривень вже у 2021 році.

Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Серед вказаних проєктів на території Львівщини передбачена реалізація наступних проєктів:

- «Велокарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині». 

Завершення будівництва велодоріжки Славське-Волосянка, розробка велоквесту, а також промоція проєкту.

- «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластера «Горбогори». 

Це масштабний проєкт спрямований на популяризацію місцевого виробника, створення агротуристичного кластера відомого не лише на Львівщині, але й за її межами. Так цьогоріч, планують завершити будівництво трьох інфраструктурних об'єктів, промаркувати туристичні маршрути, провести навчання-тренінги з агротуризму тощо.

- «Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти».

Проєкт обміну між педагогами з Львівської та Луганської областей.

- «Карпатська мережа регіонального розвитку» та «Карпатська мережа регіонального розвитку 2.0». 

Реалізація пілотних проєктів розвитку гірських територій у громадах, створення кластеру ремісників карпатського регіону, інформаційно-промоційна кампанія, будівництво Карпатського центру регіонального розвитку, завершення розробки Стратегії розвитку українських Карпат тощо.

- «Розвиток біоекономіки Західного регіону України: виробництво екотари з біодеградабельних полімерів».

Ініціатором проєкту є Львівська політехніка спільно з Львівською обласною державною адміністрацією. Проєкт передбачає підвищення конкурентоспроможності та екологічної безпеки регіону на основі запровадження технологій виробництва екотари з біодеградабельних полімерів.

- «Портал місцевої статистики та відкритих даних громад Львівщини - інструмент прийняття збалансованих рішень».

Підвищення ефективності взаємодії органів місцевого самоврядування, місцевих державних адміністрацій Львівської області з бізнесом та громадськістю шляхом створення Порталу місцевої статистики та відкритих даних громад Львівщини

- «Створення парку агропереробки «ФрутБанк» з формування доданої вартості на продукцію малих та середніх виробників Львівщини. 

Формування доданої вартості продукції малих та середніх виробників через побудову парку агропереробки «ФрутБанк» на території Мостиської та Судововишнянської міських ОТГ Львівської області.

- «TourTurka 2.0 «Пізнання етно-культури бойківського краю Турківського району Львівської області»».

Реконструкція приміщень двох народних домів зі створенням комунікацій у с. Лімна та с. Бітля, закупівля музичних інструментів та костюмів, розробка схеми туристичного маршруту.

- Реставрація пам’ятки архітектури Художнього музею М.Біласа (вілла «Гопляна») на майдані Кобзаря в м.Трускавці Львівської області. 

Забезпечення сталого розвитку курорту Трускавецької громади, збереження об’єктів культурної спадщини, розвитку креативних індустрій на їх основі та формування культурно-туристичної політики курорту Трускавець в нових умовах.

- «Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природоохоронних територіях». 

Ініціатором проєкту є Міндовкілля, реалізовуватиметься на Львівщині спільно з Закарпатською, Івано-Франківською, Донецькою областями. Проєкт передбачає підвищення ефективності використання туристичного потенціалу природоохоронних територій карпатського регіону шляхом створення ексклюзивного продукту на засадах сталого туризму.

- «Трансформація вугільних регіонів України» (пілотні проєкти Донецької та Львівської областей).

Ініціатором проєкту є Міністерство розвитку громад та територій України. Диверсифікація локальних економік та підвищення енергоефективності муніципальної інфраструктури вугільних регіонів України.

- «Співробітництво задля економічного зростання Карпат (громад Закарпатської, Львівської, Чернівецької, Івано-Франківської областей)».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook