«Питання відновлення електропостачання в школі у Нижній Яблуньці намагатимемось вирішити», – Юрій Бучко

3 Червня 2021р, Новини. Управління капітального будівництва, Прес-служба ОДА

«Сьогодні зустрівся з директором школи у с. Нижня Яблунька та представниками Боринської ОТГ. За результатами зустрічі цього тижня проведемо нараду щодо відновлення електропостачання у школі за участі керівництва школи та територіальної громади, проектантів, замовників та підрядника», - розповів сьогодні заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Навчання у школі у Нижній Яблуньці розпочали у 2017 році, оскільки 280 дітям терміново необхідно було створити навчальні місця. Але об'єкт був незавершений і не введений в експлуатацію. Останні тижні місяця навчання проходило без світла - через недобросовісність підрядника.

«З метою пришвидшення початку навчання у новій школі, що було вкрай необхідним, школу відкрили раніше. Кошти за електроенергію відшкодовували підряднику, проте, за останніх півтора місяця ці кошти від підрядника до постачальника електроенергії так і не надійшли», - зазначив Юрій Бучко.

Ступінь будівельної готовності об'єкта – 59,9 %.

Завершення будівництва школи повністю змінить проходження навчального процесу, санітарні умови перебування і навчання дітей, функціональність і якість навчання, надасть позитивного впливу на розвиток села, створить сприятливі умови для здобуття освіти, зміцнить соціально-культурну сферу. 

Ключові слова:

Нижня Яблунька

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook