Для представників ОТГ провели навчальний семінар щодо реалізації програм підтримки сільського господарства

10 Червня 2021р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Понад 85 представників територіальних громад долучились до  ZOOM семінару з питань реалізації обласної та державних програм підтримки агропромислового комплексу Львівщини, який організував департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

З вітальним словом до учасників конференції звернулась директор департаменту АПР Тетяна Гетьман.

«З метою більш широкої популяризації та поінформованості про фінансовий ресурс, який можна залучити для розвитку сільського господарства, ми постійно ініціюємо зустрічі з аграріями і просимо тереторіальні громади бути активними та приєднуватись до розвитку агропромислового комплексу Львівщини», - наголосила вона.

Заступник директора департаменту – начальник управління Людмила Гончаренко розповіла про інструменти підтримки аграріїв з державного та обласного бюджету.

«В області розпочато реалізацію Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки, яка передбачає підтримку мікро та малих сільгоспвиробників. Сільськогосподарські кооперативи, ягідники, сімейні фермерські господарства та інші суб’єкти господарювання  мають змогу отримати додатковий фінансовий ресурс», - додала Людмила Гончаренко.

А також у межах семінару обговорили питання щодо місця реєстрації пасік,  видачі ветеринарно-санітарних паспортів, зокрема процедури обстеження пасіки при оформленні паспорта на пасіку нового зразка та механізм участі у державній програмі підтримки пасічників.

Для отримання довідкової інформації щодо програм підтримки аграріїв, звертайтесь за телефонами: 032-255-50-62: 032-255-50-70.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook