Роботодавцям Львівського району наголосили на важливості дотримання законодавства про працю

23 липня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 23 липня під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА  Андрія Годика відбулось засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Зокрема в межах засідання заслухали роботодавців Львівської міської територіальної громади, щодо дотримання вимог чинного законодавства в частині виплати заробітної плати. Так, платники податків надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам на рівні або менше мінімального та розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення.

Присутнім наголосили, що виплата заробітної плати у мінімальних розмірах та «у конвертах» несе за собою приховування від оподаткування значних сум з нелегально виплаченої заробітної плати, зменшення надходжень страхових внесків до Пенсійного фонду, обмежує можливості майбутніх пенсіонерів реалізувати своє право на гідну пенсію і забезпечену старість.

Робоча група надала рекомендації суб'єктам господарювання щодо збільшення рівня середньомісячної заробітної плати та легалізації з її виплати.

Ключові слова:

зарплаталегалізація

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook