Фотографів та фотолюбителів запрошують до участі у конкурсі «Відкривайте унікальність проєктів Польща-Білорусь-Україна»
27 липня 2021р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА
Центр Європейських проектів - Спільний Технічний Секретаріат Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» оголосив про початок фотоконкурсу «Відкривайте унікальність проєктів Польща-Білорусь-Україна».
«Відкривайте для себе проєкти ПБУ та надсилайте нам ваші фотографії!» -, зазначили організатори конкурсу.
Мета конкурсу – представити результати реалізованих проєктів (що було зроблено, як вони вплинули на життя людей, як вони змінили прикордоння) або проєктів, які ще реалізуються (будь-які види діяльності, здійснюваної в рамках проєктів).
Також учасники можуть зазнимкувати заходи, що організовуються у проєкті, такі як фестивалі, екскурсії на байдарках або майстер-класи.
Зазначимо, що проєкти ПБУ, які реалізуються у регіонах, можна знайти на сайті за посиланням.
Кінцевий термін подання заявок: 19 вересня (матеріали, отримані після зазначеної дати, розглядатися не будуть). Публікація результатів: кінець вересня 2021 року.
Правила участі за посиланням. Електронна форма заявки за посиланням.
Ключові слова:
фотоконкурсНовини за темою
«Вікі любить пам’ятки»: запрошуємо жителів Львівської області до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії
11 серпня 2021
З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте. Мета проєкту – зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії. Конкурсний список складається з понад 92 тисяч пам’яток нерухомої історико-культурної спадщини з усіх областей України, в тому числі Криму. За попередні роки понад три тисячі учасників завантажили майже 330 тисяч світлин близько 38 тисяч об’єктів культурної спадщини – культових споруд, будинків, палаців. Проте більша частина культурної спадщини України все ще не має своїх світлин для Вікіпедії. Конкурс має на меті це виправити. Запрошуємо долучатися до конкурсу, подавати свої фото, щоб показати унікальність історико-культурних об’єктів свого краю та привернути увагу до їх теперішнього стану. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі. Для цього протягом вересня слід завантажувати на Вікісховище світлини власного авторства, послуговуючись конкурсними списками пам’яток. Фотографії можуть бути зроблені в будь-який проміжок часу; головне, щоб це були власні роботи. Також можна вантажити відео, де зображені пам'ятки. Переможці конкурсу отримають цінні призи. Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій конкурсу загалом, авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток в Україні та кожному регіоні, та переможцями спецномінацій. Окремою номінацією відзначатимуться автори, що вперше беруть участь у конкурсі. Десять найкращих світлин культурної спадщини України змагатимуться на міжнародному рівні. Як взяти участь дивіться на сайті конкурсу: http://wlm.photo. Детальніше із регламентом конкурсу можна ознайомитися за посиланням. Сторінка конкурсу у Фейсбук. З пропозиціями щодо співпраці та питаннями звертайтеся до організаційного комітету конкурсу: wlm@wikimedia.org.ua Для довідки: «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) — міжнародний конкурс фотографій пам'яток культурної спадщини для ілюстрування Вікіпедії, який був започаткований у 2010 році в Нідерландах. Конкурс був визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Всього за час проведення конкурсу було завантажено понад 2,6 млн фотографій. В Україні конкурс проходить удесяте.
Фотографів і аматорів запрошують до участі у фотоконкурсі пам’яток природи
1 Червня 2021
З 1 по 30 червня відбудеться українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи. Цьогоріч змагання організовують у 30 країнах. В Україні конкурс проходить дев’ятий рік поспіль і має на меті фотографування об’єктів українського природно-заповідного фонду (ПЗФ). Конкурсні списки містять понад 8 тисяч об’єктів ПЗФ України. Половина з них уже представлена на фотографіях від учасників конкурсу минулих років, загалом зібрано понад 110 тисяч світлин. Водночас ще для приблизно 4 тисяч пам’яток не було подано жодної фотографії. Взяти участь у конкурсі можуть усі охочі, як професійні фотографи, так і аматори. Для цього потрібно протягом червня завантажити фото власного авторства, зроблені будь-коли у національних природних парках, заказниках, ботанічних садах тощо. Це можуть бути фото краєвидів, окремих дерев, що є ботанічними пам’ятками, та макрофото флори й фауни ПЗФ. Списки пам’яток та інструкції із завантаження фото доступні на сторінці конкурсу у Вікісховищі за посиланням. : commons.wle.org.ua. Основними номінаціями конкурсу є «кількісна» та «якісна». У першій будуть відзначені учасники, що сфотографують найбільше пам’яток (перевага надаватиметься фотографіям об’єктів, що ще не висвітлені у Вікісховищі або висвітлені недостатньо, оцінка залежить від рівня представленості світлини). У межах другої номінації журі обере найкраще фото кожного з 27 регіонів України, а з поміж них — 10 найкращих фото національного змагання загалом. Для міжнародного етапу будуть окремо відібрані 15 світлин у двох категоріях — пейзажні фото і макрофото тварин, рослин і грибів. Детальний регламент конкурсу доступний за посиланням. На переможців основних номінацій чекають цінні призи. Також в українській частині конкурсу плануються спеціальні номінації, як-от для відеозаписів та аерофото, з окремими призами. Детальніше з умовами та історією конкурсу можна ознайомитися на сайті: wle.org.ua. За додатковою інформацією чи коментарями можна звертатися: wle@wikimedia.org.ua Довідково: «Вікі любить Землю» — це частина міжнародного конкурсу Wiki Loves Earth, започаткованого в Україні 2013 року; у 2021 році в ньому беруть участь понад 30 країн. За всю історію конкурсу учасники української частини сфотографували понад чотири тисячі об’єктів природно-заповідного фонду України, загалом зібрано понад 110 тисяч фотографій. В Україні конкурс проводить громадська організація «Вікімедіа Україна». Громадська організація «Вікімедіа Україна» офіційно представляє в Україні Фонд Вікімедіа — американську неурядову організацію, що підтримує функціонування популярної онлайн-енциклопедії Вікіпедія та її сестринських проєктів. У 2013 році «Вікімедіа Україна» першою провела фотоконкурс «Вікі любить Землю» і є організатором міжнародного конкурсу
Мешканців Львівщини запрошують до участі у фотоконкурсі з нагоди Дня Європи
7 травня 2021
Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА запрошує до участі у фотоконкурсі з нагоди Дня Європи. «Якщо ви дружите з фототехнікою, вмієте фіксувати найкращі моменти, знимкуєте так, що аж дух захоплює, - тоді беріть участь у нашому фотоконкурсі! Доведіть всім, що Львівщина – країна спільних європейських цінностей та традицій!»,- зазначають у департаменті. Умови конкурсу: - Публікуйте фото у соціальні мережі (Facebook, Instagram) відповідно до тематики: «Львівщина – вікно в Європу». - Напишіть короткий допис до фото з поясненням, що саме на фото нагадує Європу/або ж що означає бути європейцем особисто для кожного з вас (не більше 3-х речень). - Обов’язково поставте хештег (за яким ми матимемо можливість переглянути всі роботи) #ДепартаментМТДтаМС #LvivregionEU21 #миEUкраїна - Підпишіться на сторінку @Департамент МТД та Міжнародного співробітництва. А вже 15 травня, в День Європи, визначать трьох переможців, які отримають призи – брендовану продукцію. Брати участь у конкурсі може лише автор фото, а це означає що учасникам потрібно бути оригінальними і не використовувати чужі матеріали.
Усіх охочих запрошують для участі у фотоконкурсі «Вікі любить Землю»
11 Червня 2020
З 1 по 31 липня відбудеться українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth), присвяченого пам’яткам природи України. Конкурс проводять з метою створення бази фотооб’єктів природно-заповідного фонду на території України під вільною ліцензією для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів, а також привернення уваги до стану навколишнього середовища. Цього року конкурс проходить у 32 країнах світу. Участь у конкурсі можуть брати як професійні фотографи, так і любителі. Протягом липня всі охочі можуть подати світлини власного авторства, зроблені у будь-який період часу. Переможцями конкурсу стануть 10 учасників, які наберуть найбільше балів за фотографування пам`яток, що зазначені у конкурсних списках. Також будуть відзначені конкурсанти, що сфотографують найбільше пам'яток у кожному з 27 регіонів України; при визначенні переможців у цих номінаціях перевага надаватиметься фотографіям об’єктів, що ще не були сфотографовані в межах конкурсу. Журі також обере найкращі світлини кожного з 27 регіонів України та десять найкращих фотографій конкурсу. Переможці за кількісним внеском та автори найкращих світлин будуть відзначені цінними призами. Десять найкращих фото представлять Україну на міжнародному етапі. Детальніше з усіма умовами та регламентом конкурсу можна ознайомитися за посиланням: З пропозиціями щодо співпраці та питаннями звертайтеся до організаційного комітету. Зазначимо, в Україні фотозмагання відбудеться вже 8 рік поспіль. За попередні роки учасники подали на конкурс світлини понад 4 тис об’єктів природно-заповідного фонду України. Конкурсанти завантажили понад 80 тис зображень. Це великий внесок у розвиток вільних знань, однак понад 50% пам’яток, що занесені до державного реєстру досі не мають своїх фото у Вікіпедії.
Усіх охочих запрошують для участі у фотоконкурсі «Місце краси та сили – природні парки Карпат»
19 травня 2020
Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» оголосила конкурс фотографій, зроблених у природо-заповідних територіях Карпатського регіону: національних парках, заповідниках, регіональних ландшафтних парках Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей – «Місце краси та сили – природні парки Карпат». Подача заявок здійснюється шляхом онлайн-реєстрації на сайті, а роботи приймаються до 31 травня 2020 року. На конкурс приймають авторські фотографії із зазначенням назви фото та місця зйомки. Від одного учасника приймається не більше трьох фотографій Переможця визначать шляхом голосування на Фейсбук сторінці організатора. Детальніше про умови участі за посиланням, а також на Фейсбук сторінці Асоціації.
До Всесвітнього дня вітру організували фотоконкурс
15 травня 2019
Щороку 15 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день вітру. У різних країнах світу в цей день відбуваються заходи, що пропагують екологічно чисте і поновлюване джерело енергії - вітер. Цього року «Future Wind», «WindEurope» та Всесвітня рада енергії вітру (GWEC) організовують фото конкурс на кращу фотографію в чотирьох категоріях: Люди і вітер; Робота у вітрі; Гарний вітер; За вітром. Кінцевий термін подання заявок - 5 червня 2019 року. Переможці конкурсу будуть оголошені на Всесвітній день вітру - 15 червня 2019 року. Умови конкурсу за посиланням .
Представники Львівщини – призери Всеукраїнського конкурсу спортивних журналістів
30 січня 2018
Цими днями з рук президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки свої заслужені нагороди отримали лауреати ХVIІ Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та XI Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії. З поміж відзначених є й представники Львівщини. Зокрема, серед лауреатів конкурсу журналістів відзначено: «Lviv Today» – в номінації «Найкращий журнал року»; програму «Спортпанорама» (філія НТУ Львівської регіональної дирекції) в номінації «Найкраща циклічна спортивна телепрограма»; а також фотомайстра Дениса Іваницького – в категорії «Фотографи-аматори» XI Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії. Конкурс проводився в два етапи: під час першого обласні відділення НОК визначали лауреатів в регіонах та направляли роботи переможців обласних конкурсів на Всеукраїнський. В цьому році на розгляд Комісії НОК «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» надійшли матеріали з 20 регіонів нашої країни та 76 мас-медіа. Відзначимо, що у конкурсі спортивної фотографії цьогоріч взяла участь рекордна кількість учасників та областей України за всю його одинадцятирічну історію існування, тому експертному журі було нелегко визначити трійку найкращих. 84 автори надіслали понад 330 робіт, які і визначали найкращих у трьох номінаціях – професіонали, фотографи-аматори і діти (до 16 років). Метою конкурсу серед журналістів є визначення найкращих представників мас-медіа з популяризації олімпійських ідей та цінностей, висвітлення подій та досягнень в олімпійському русі, різноманітних олімпійських проектів та програм.