Через нетверезих водіїв за сім місяців на Львівщині травмувалося майже пів сотні осіб

11 серпня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

За сім місяців 2021 року на території Львівської області зареєстрували 208 дорожньо-транспортних пригод. Причиною ставало саме перебування водія у нетверезому стані. Про це повідомили у патрульній поліції Львівської області.

Серед них - 32 ДТП з постраждалими, в яких травмувалось 47 осіб, а також 5 людей загинуло.

У поліції нагадують про адміністративну відповідальність за керування транспортним засобом у стані сп’яніння (ст. 130 КУпАП):

  • За скоєння правопорушення вперше: штраф 17 тисяч гривень та позбавлення права керування транспортними засобами на один рік.
  • повторно протягом року: штраф 34 тисячі гривень та позбавлення права керування транспортними засобами на три роки з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого, або адмінарешт на десять діб з позбавленням права керування транспортними засобами на три роки з оплатним вилученням ТЗ чи без такого.
  • двічі упродовж року: штраф 51 тисяча гривень та позбавлення права керування ТЗ на десять років з конфіскацією ТЗ, або адмінарешт на п’ятнадцять діб з позбавленням права керування ТЗ на десять років, з конфіскацією ТЗ.

Максимально допустимий рівень алкоголю в крові — 0,2 проміле.

Закликаємо водіїв не сідати за кермо в стані сп'яніння, адже ви не можете контролювати свої дії і стаєте небезпечним для себе та інших учасників дорожнього руху!

Ключові слова:

ДТППатрульна поліція

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook