Проєкт МОЗ та ЮНІСЕФ «Захищені»: історії людей, які цінують життя і є обличчям вакцинації

27 серпня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством охорони здоров’я України запустили проєкт «Захищені», у якому свої історії розповідають  ті, хто цінує життя та є обличчям вакцинації. Проєкт реалізують за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Світового банку.

Учасники проєкту - це люди, які вирішили вакцинуватися від COVID-19, щоб мати змогу бачитися з близькими, допомагати іншим, щоб не боятися користуватися громадським транспортом і, звичайно, щоб захиститися від важкої хвороби та її невтішних наслідків. 

В Україні першу дозу вакцини від коронавірусу отримали понад 8,6 млн осіб. Проте, щоб досягти колективного імунітету та покласти край пандемії, значно більше українців мають зробити щеплення. Автори проєкту зазначають, що під тиском міфів українці з пріоритетних груп населення іноді відмовляються від вакцинації, втрачаючи не лише можливість захиститися, а й, наприклад, змогу вільно подорожувати за кордоном.

Ознайомитися з історіями 15 людей, які на власному прикладі показують, чому для них важлива вакцинація від ковіду, можна за посиланням на сайті https://theukrainians.org/spec/protected/

Ключові слова:

вакцинованізахищені

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook