Новий центр вакцинації відкриють у Палаці залізничників у Львові

1 вересня 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Новий центр вакцинації у Львівській області запрацює з понеділка, 6 вересня, у Палаці залізничників, що знаходиться за адресою вул. Федьковича, 54/56.

«Центр вакцинації буде працювати щоденно. Вакцинацію проводитимуть дві вакцинальні бригади, а далі робота центру буде узгоджуватись згідно потреби. Під час спільної зустрічі з керівництвом Львівської залізниці ми обговорили організацію, технічну частину та місця проведення щеплень. Ми плануємо скоригувати години роботи так, аби мешканцям було комфортно прийти на вакцинацію, тобто, щоб центр працював з 15:00 до 19:00 години. Пріоритетною категорією будуть працівники Львівської залізниці, але вакцинуватися зможуть усі охочі. Для вакцинації використовуватимуть вакцини «AstraZeneca» та «Pfizer», а в подальшому і «CoronaVac». Ми сподіваємось, що цей центр працюватиме на повну потужність і дасть позитивні результати», - повідомив Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації проти коронавірусної інфекції у Львівській області.

«Збільшення кількості центрів вакцинації населення-  це необхідний крок, адже ми йдемо вперед і охоплюємо якомога більше мешканців області вакцинацією. Багато людей просто спостерігають за поширенням вірусу, думаючи, що це не порушить спосіб їхнього життя, однак хвороба не обирає. Я радий, що люди прислухаються до наших закликів та вакцинуються, допомагаючи зупинити поширення COVID-19. Пандемія коронавірусу показала нам, наскільки важливі вакцини для того, щоб наблизити нас до тих моментів, до яких ми звикли раніше. Вакцинація має реальну силу захистити нас від нинішніх та майбутніх загроз», - наголосив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Нагадаємо, що на Львівщині функціонує 18 центрів вакцинації населення. Станом на 31 серпня 2021 року в області провакцинували 565 391 особу, з них 122 149 – у центрах вакцинації населення.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook