Інвестиції та популяризація краю: 4 області України планують створити новий міжнародний туристичний шлях

3 вересня 2021р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Львівська, Чернівецька, Івано-Франківська і Закарпатська області мають намір прокласти по території України Е8 – транс'європейський пішохідний туристичний шлях. Про це спілкувались під час zoom-засідання міжрегіональної робочої групи за участю заступника голови ЛОДА Віталія Загайного.

«Для українських Карпат та України в цілому розбудова міжрегіональних і транс'європейських туристичних шляхів має велике значення. Адже вони створюють умови для активних подорожей туристів з Європи та допомагають їм пізнати культурну та природну спадщину нашої країни. Через українські Карпати заплановано прокладання транс'європейського шляху Е8, який буде починатися від кордону з Польщею аж до кордону Румунії. Тому сьогодні ми пропонуємо оптимальний варіант маршруту, який би охопив чотири області Західного регіону. Тим самим це збільшить кількість туристів в Україні, а це означає нові інвестиції та популяризація краю», - розповів заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

Туристичний шлях Е8 проходить з Ірландії до протоки Босфор. Здебільшого він ознакований країнами Європи та користується великою популярністю серед активних мандрівників. Про це під час презентації розповідав заступник керівника управління туризму та курортів облдержадміністрації Тарас Лозинський.

«В межах кожної з областей необхідно прокласти шлях через визначні туристичні магніти. Наше завдання полягає в тому, аби напрацювати узгоджений маршрут шляху, що проходитиме чотирма карпатськими областями і згодом спільно звернутися до Європейської спілки мандрівників та Державного агентства розвитку туризму України для затвердження та внесення української частини Е8 до інформаційних ресурсів, і подальшого пошуку фінансових ресурсів для облаштування відповідної інфраструктури для активних мандрівників», - зазначив Тарас Лозинський.

Територією Львівської області пропонується прокласти туристичний шлях за таким маршрутом: с. Смільниця – с. Терло – г. Магура – с. Великосілля – хр. Оровий – смт Гвіздець – с. Ясениця Замкова – с. Розлуч – м. Турка – с. В. Яблонька – с. Соколіки – хр. Бучок – с. Біньова – пер. Ужоцький-Карпатське – с. Либохора – г. Пікуй – с. Біласовиця – пер. Середній Ворітський-Верхнячка – г. Бердо – с. Хітар – с. Кальне – г. Тростян – смт Славське – геологічна пам’ятка природи «Писана Криниця» – г. Великий Верх – с. Верхня Рожанка – г. Чорна Ріпа.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook