«Шахтарі повинні отримати заробітну плату в повному обсязі», - ЛОДА

29 вересня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

Сьогодні, 29 вересня, за ініціативи Міністерства економіки України відбулась онлайн нарада щодо врегулювання проблемних питань погашення заборгованості із заробітної плати працівникам вугільної галузі. Львівщина долучилась онлайн.

В межах наради заслухали інформацію Міненерго щодо стану заборгованості із заробітної плати перед шахтарями та обговорили подальші кроки, спрямовані на ліквідацію причин, що призводять до постійного росту цих боргів.

Як зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик, за оперативними даними станом на сьогодні заборгованість з заробітної плати по ДП «Львівугілля» становить понад  231 млн грн. Кошти, які були передбачені в межах бюджетної програми «Реструктуризація вугільної галузі» для підприємства, по факту вже використані.

Гостро стоїть питання погашення заборгованості за вже відвантажене вугілля. Крім того, необхідно врегулювати ситуацію із заборгованістю з зарплати у розмірі 36 млн грн за 2020 рік по шахті «Надія». Сьогодні шахта перебуває в стані підготовки до ліквідації, відтак не може самостійно покрити видатки із цієї заборгованості.

Відтак, Андрій Годик наголосив на важливості збільшення фінансування в межах поточного року програми «Реструктуризація вугільної галузі» для покриття наявної заборгованості перед шахтарями Львівщини.

«Шахтарі повинні отримати заробітну плату в повному обсязі», - зазначив перший заступник. 

Додамо, що сьогодні надійшли кошти на рахунки ДП «Львіввугілля» з реалізації вугільної продукції. Їх скерували на погашення виплат, які не можна було здійснити з бюджетних коштів. За рахунок цього фінансового ресурсу  повністю погасили заборгованість по заробітній платі та інших виплатах за квітень 2021 року.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook