Фонд соцстраху профінансував держдопомогу медичній сестрі, яка отримала інвалідність внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19

30 вересня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Для медичної сестри з Львівщини, якій встановили III групу інвалідності, внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19, Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області профінансувало одноразову допомогу у розмірі 681 тис гривень за рахунок коштів державного бюджету.

Кошти перерахували 29 вересня відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Допомога надійде на рахунок медичного працівника упродовж декількох банківських днів.

Довідково Фонд соцстраху повідомляє, що розмір зазначеної одноразової допомоги залежить від встановленої групи інвалідності і складає:

- для осіб I групи інвалідності – 400-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

- II групи інвалідності – 350-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

- III групи інвалідності – 300-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Нагадуємо, гостре професійне захворювання медичних і інших працівників на COVID-19, яке настало внаслідок інфікування під час виконання посадових обов’язків, вважається нещасним випадком на виробництві та передбачає страхові виплати та послуги від Фонду соціального страхування України.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook