Вчора ковід виявили у 1758-ми мешканців області. Госпіталізували - 300 осіб
За попередню добу в області провели 3664 дослідження на коронавірус, з них 1758 - позитивних.
У розрізі районів:
Дрогобицький: 91
Золочівський: 158
Львівський: 992 (м. Львів – 652)
Стрийський: 172
Яворівський: 145
Червоноградський: 128
Самбірський: 72
За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 300 осіб. Скерували на самоізоляцію – 2820 осіб. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 3120 осіб. Летальних випадків – 34. В реанімації перебуває 207 осіб, з них на апаратах ШВЛ – 65.
Перебуває хворих в стаціонарах - 3317 (67,68% - заповненість ліжкомережі), з них: вакциновані 287 (в т. ч. двома дозами - 146).
У розрізі лікарень пацієнти перебувають (у дужках зазначена загальна кількість ліжок, розгорнутих для хворих на ковід):
у Львівській обласній інфекційній лікарні (230) - 240
у Центрі легеневого здоров'я (370) - 254
у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих (700) - 353
у ЛОКЛ (120) - 56
у Лікарні на залізничному транспорті (100) - 25
у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» (120) - 36
у ЛШМД (830) - 461
у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі (50) - 5
у 8-й міській клінічній лікарні м. Львова (350) - 233
у 1-й МКЛ м. Львова (200) - 147
у 5-й МКЛ м. Львова (175) - 96
у Стрийській міській лікарні (190) - 157
у Стебницькій міській лікарні (150) - 150
у Рудківській лікарні (100) - 110
у Новояворівській РЛ №1 імені Юрія Липи (200) - 197
у Кам'янка-Бузькій ЦРЛ (120) - 119
у Сокальській ЦРЛ (326) - 133
у Жидачівській ЦРЛ (100) - 91
у Пустомитівській (80) - 67
у Перемишлянській ЦРЛ (80) - 84
у Жовківській ЦРЛ (100) - 85
у Самбірській ЦРЛ (50) - 49
у Буській ЦРЛ (80) - 80
у Золочівській ЦРЛ (80) - 79
За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 188 624 осіб. Померлих – 4711 людей. Одужали від коронавірусної інфекції – 149 816 осіб.
Новини за темою
Розселили ще 1196 осіб: коротко про головне на Львівщині за добу
23 квітня 2022
На Львівщині продовжують надавати тимчасовий прихисток переселенцям. Водночас доба в області минула спокійно - учора сирени не сповіщали про повітряну тривогу. «Прийняли і розселили ще 1196 вимушено переміщених людей. Від початку повномасштабного вторгнення рф на Львівщині ми дали прихисток 328 тисячам жителів інших областей. Значна кількість поселились у приватному секторі самостійно», - повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. За кордон через переходи у Львівській області за добу виїхали 14 тисяч осіб. З 24 лютого – 1 мільйон 750 тисяч. Поліція Львівщини опрацювала 1378 звернень від громадян щодо підозрілих людей, автівок та об'єктів. Також нагадуємо, що комендантська година на Львівщині діятиме і у Великодню ніч. Тривалість комендантської години змінили – відтепер з 23:00 до 05:00.
Була загроза ракетних ударів з росії, білорусі та акваторії Чорного моря: ключове за добу на Львівщині
15 квітня 2022
За минулу добу двічі сирена сповіщала про повітряну тривогу. У першому випадку була загроза ракетного удару з літаків стратегічної авіації з території росії та білорусі. У другому – загроза ракетного удару з території Чорного моря та білорусі. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. «Висловлюю вдячність нашим бійцям протиповітряної оборони за те, що загроза не справдилась. Жителів Львівщини закликаю не нехтувати своїм життям, під час повітряної тривоги йдіть в укриття чи інше безпечне місце», - зазначив Максим Козицький. Окрім того на Львівщині вчора: Ще 12 жителів Львівської області заплатять штрафи за спалювання сухостою. Рейдові групи працюють по всій території Львівщини. Розселили в області ще понад 2 тисячі людей з інших регіонів України. Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, за офіційними даними, – понад 313 тисяч. Величезна кількість людей поселились самостійно у родичів, друзів чи взяли в оренду помешкання на Львівщині. Як внутрішньо переміщені особи в ЄІБД зареєструвались 105 тисяч переселенців. З них приблизно 35 тисяч – діти. Кордон на виїзд на всіх пунктах пропуску Львівщини перетнули 22 тисячі людей. Поліція області опрацювала 1413 звернень щодо підозрілих осіб, автівок чи інших речей. Управління Служби Безпеки України у Львівській області ефективно працює щодо виявлення та затримання колаборантів і диверсійно-розвідувальних груп.
Загроза ракетного удару та ліквідація пожеж сухостою: як минула доба на Львівщині
9 квітня 2022
Вчора на Львівщині зафіксували одне сповіщення про повітряну тривогу. Була загроза ракетного удару. Проте дякуючи нашим воїнам протиповітряної оборони доба в області минула спокійно. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Він також зазначив, що вчора підрозділи ДСНС ліквідували на Львівщині 13 пожеж сухої трави. «Згорів понад 1 гектар землі. Паліїв притягають до адміністративної або кримінальної відповідальності. Нагадую, спалювання трави у воєнний час може прирівнюватися до диверсії!», - наголосив Максим Козицький. З найважливішого: «Розселили понад 3 тисячі людей, яких прогнали з дому російські окупаційні дії. Від початку повномасштабного вторгнення на Львівщині ми надали прихисток 297 тисячам осіб. Ще приблизно стільки ж поселилися у приватному секторі самостійно. В ЄІБД як ВПО зареєструвались майже 60 тисяч людей. Через західний кордон за добу вибула 41 тисяча людей. Натомість повернулись в Україну 23 тисячі наших громадян. Кордон на переходах у Львівській області перетнули майже 23 тисячі людей. Поліція опрацювала 1462 звернення від громадян щодо підозрілих осіб та об’єктів. Я не знаю визначення опорів, опір є, або його нема. Потрібно чинити опір, якщо тебе хочуть злизати, стерти з твоєї землі», – сказав якось Андрій Кузьменко (Скрябін). Ми чинимо все правильно. Все буде Україна!», - зазначив Максим Козицький.
COVID-сертифікат у Дії відображатиметься 1,5 року від дати щеплення
8 квітня 2022
Із 5 квітня COVID-сертифікати в Дії мають новий термін відображення. Міністерство охорони здоров’я разом з Міністерством цифрової трансформації та НСЗУ ухвалили рішення не видаляти з Дії цифровий сертифікат про вакцинацію проти СOVID-19 протягом 545 днів від дати щеплення. “Російське вторгнення змусило понад 3 млн жінок та дітей залишити рідну землю і виїхати за кордон. У багатьох країнах, де зараз знаходяться наші громадяни, діють карантинні обмеження, щоб полегшити процедуру підтвердження вакцинації українців від COVID-19, ми вирішили продовжити відображення сертифікатів в Дії. Це дозволить українцям пред'явити цифровий документ про отриману в Україні вакцинацію від коронавірусної хвороби та отримати наступну потрібну дозу чи мати менші карантинні обмеження, ніж невакциновані особи в країні перебування”, - прокоментувала рішення заступник Міністра з питань цифрового розвитку Марія Карчевич. Слід зауважити, що термін відображення змінено у всіх видах сертифікатів, який підтверджує вакцинальний статус особи: “жовтий” COVID-сертифікат, який підтверджує 1 дозу щеплення проти коронавірусної хвороби; “зелений” COVID-сертифікат, який підтверджує 2 дози щеплення проти коронавірусної хвороби; “бустерний” COVID-сертифікат, який підтверджує 3 дози щеплення проти коронавірусної хвороби. З важливого, сертифікат не оновить нову кінцеву дату автоматично, для цього потрібно повторно надіслати запит у застосунку або на поралі Дії. Так само як ви генерували свій нинішній сертифікат. Нагадаємо, український COVID-сертифікат визнаний країнами-членами Довірчої мережі ЄС, до складу якої входить понад 60 країн світу, серед яких є, зокрема, Польща, Румунія, Словаччина, Німеччина, Італія, Іспанія, Швеція та інші країни (повний перелік країн-учасниць мережі можна знайти тут). Відтак з українським цифровим документом можна уникати карантинних обмежень в іноземних країнах. Водночас слід попередити, що правила використання сертифікатів визначаються кожною країною окремо та можуть суттєво відрізнятися. Тож, важливо ознайомитися з цими правилами в країні перебування. В Україні ж правила використання та терміни дії COVID-сертифікатів залишилися незмінними: 30 діб для сертифікатів про першу дозу щеплення проти COVID-19 (для дводозних вакцин); 270 діб для сертифікатів про другу та ревакцинальну дозу (для дводозних вакцин). Також для пред’явлення сертифіката закордоном можна використовувати як сам QR-код у додатку Дія чи скріншот сертифіката з мобільного застосунку Дія, PDF-документ сертифіката, роздрукований з порталу Дія, чи будь-який інший мобільний додаток-гаманець, який може зберігати сертифікат. Будь-який із обраних варіантів буде валідним для QR-сканера, який перевіряє справжність сертифіката.
Була загроза ракетного удару з літаків із території республіки білорусь: ключове за добу на Львівщині
8 квітня 2022
За минулу добу на Львівщині двічі лунали сирени. За інформацією ПвК Захід, була загроза ракетного удару з літаків із території республіки білорусь. Проте завдяки діям ЗСУ попередження про небезпеку залишились лише попередженнями. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. «Окрім того, підрозділи ДСНС Львівщини 19 разів виїжджали на ліквідацію пожеж сухостою. Загальна площа згарища становить понад 3 гектари. За скоєне порушники мають сплатити штраф. Нагадаю, для громадян сума становить від 3 060 до 6 120 гривень, для посадових осіб – від 15 300 до 21 420 гривень. Не забувайте, що живемо у воєнний час і пожежі сухої трави можуть прирівнюватись до диверсії. Відповідно до змін, які внесли у ККУ на початку березня, такі дії під час воєнного стану караються позбавленням волі, терміном на 15 років або довічним позбавленням волі», - наголосив Максим Козицький. Поліція Львівщини опрацювала 1648 звернень щодо підозрілих людей, автівок чи інших об‘єктів. Кордон на виїзд з України через пункти пропуску на Львівщині перетнули понад 18 тисяч людей. Розселили в області за добу 3795 людей з інших регіонів. Від початку повномасштабного нападу рф прихисток на Львівщині знайшли понад 450 тисяч жителів інших областей.
Жодного разу не лунала сирена, не було загроз з повітря: як минула доба в області
7 квітня 2022
Минула доба (з 9 ранку 6 квітня по 9 ранку 7 квітня) в області пройшла спокійно, наскільки це зараз можливо. Жодного разу не лунала сирена, не було загроз з повітря. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. «Однак сьогодні, 7 квітня, в 11:16 отримали сповіщення про повітряну тривогу. Не забувайте, що коли лунає сирена, є загроза. Необхідно негайно перейти в укриття чи інше безпечне місце. Бережіть себе, нам ще відбудовувати сучасну та процвітаючу країну!», - зазначив Максим Козицький. «Окрім того, на Львівщині підрозділи ДСНС знову гасять пожежі сухостою. Палії відновили свої диверсії. Вчора ліквідували 6 пожеж у Дрогобицькому, Золочівському, Львівському, Стрийському та Яворівському районах. Вогонь знищив понад 3000 квадратних метрів сухої трави та чагарників. Нагадую, за скоєне паліїв можуть притягнути до адміністративної та кримінальної відповідальності. Щодо ситуації з внутрішньо переміщеними особами: прийняли та розселили понад 1800 людей, які були вимушені покинути домівки через атаки російських військових. Від початку повномасштабного вторгнення на Львівщині дали прихисток 289 тисячам людей. Ще приблизно стільки ж поселились самостійно у приватному секторі», - повідомив Максим Козицький. Він також додав, що для осіб з числа ВПО на Львівщині є ще 17 тисяч облаштованих місць у державних та комунальних закладах області, майже 3 тисячі – у приватній сфері. Через західний кордон з України за добу виїхали 36 тисяч осіб. З них приблизно 19 тисяч через пункти пропуску у Львівській області. В нашу державу за добу через переходи західного кордону повернулись 21 тисяча громадян. У поліції опрацювали 1389 звернень щодо підозрілих людей, автівок та об’єктів.
На Львівщині розселили ще понад 2500 людей: Максим Козицький про добу в області
5 квітня 2022
За минулу добу було 4 оповіщення про повітряну тривогу. Сирени попереджали про загрози ракетних ударів. Доба на Львівщині минула спокійно. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. В усіх районах області розселили ще 2 тисячі 500 людей. Від початку повномасштабного російського вторгнення – вже 283 тисячі. Приблизно стільки ж осіб поселилось самостійно у приватному секторі. «Маємо ще майже 18 тисяч облаштованих місць у державних та комунальних закладах, 2 тисячі – у приватній сфері. Надамо прихисток усім людям, які цього потребують», - зазначив Максим Козицький. На переходах Львівщини кордон на виїзд перетнули 14 тисяч людей. В Україну через західний кордон повернулись 21 тисяча громадян. Поліція Львівщини опрацювала 1360 звернень щодо підозрілих осіб та об'єктів.
Біля митних пунктів пропуску можна отримати щеплення від Covid-19: перелік медустанов
15 березня 2022
Як інформують у департаменті охорони здоров’я Львівської ОВА, вакцинуватися від Covid-19 можна у закладах охорони здоров’я, розташованих безпосередньо біля пунктів пропуску на кордоні. Перелік закладів: Пункт пропуску «Краковець» КНП Яворівської міської ради Львівської області «Яворівська центральна районна лікарня», амбулаторія загальної практики - сімейної медицини (АЗПСМ) с. Краковець, вул. Шухевича, 1 (2 км від митного переходу) КНП Яворівської міської ради Львівської області «Яворівська центральна районна лікарня», АЗПСМ, с. Наконечне 1, вул. Лозинського, 13 (10 км від митного переходу) Пункт пропуску «Шегині» КНП «ЦПМСД Мостиської міської ради Львівської області» АЗПСМ смт. Мостиська, вул. Я. Мудрого, 111 (10 км від митного переходу) КНП «Шегинівський ЦПМСД» Шегинівської СР АЗПСМ, с. Волиця (10 км від митного переходу) Пункт пропуску «Грушів» КНП Яворівської міської ради Львівської області «Немирівська міська лікарня», смт. Немирів, вул. Ів. Франка, 14 (3 км до митного переходу) Пункт пропуску «Смільниця» КНП Добромильської міської ради «Добромильська районна лікарня» АЗПСМ, с. Старява (6 км до митного переходу) КНП Добромильської міської ради «Добромильська районна лікарня» АЗПСМ, м. Хирів, вул. Івасюка, 7 (12 км до митного переходу) Пункт пропуску «Угринів» КНП «Сокальська районна лікарня» Сокальської міської ради Червоноградського району Львівської області АЗПСМ, с. Савчин (15 км до митного переходу) КНП «Сокальська районна лікарня» Сокальської міської ради Червоноградського району Львівської області АЗПСМ, с. Варяж (18 км до митного переходу) Пункт пропуску «Рава-Руська» КНП «Рава-Руська лікарня» Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області Поліклініка, м. Рава Руська, вул. Грушевського, 42 (7 км до митного переходу) Також нагадаємо, що у Львівській області на базі закладів охорони здоров’я продовжують працювати пункти щеплення, де можна вакцинуватися від Covid-19, попередньо звернувшись за скеруванням до сімейного лікаря. Перелік пунктів - за посиланням.
Вчора на Львівщині зафіксували 121 новий випадок COVID-19. Госпіталізували 33 особи
12 березня 2022
За попередню добу у Львівській області коронавірус виявили у 121 людини. Окрім того, за добу, що минула, з діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 33 людини. Скерували на самоізоляцію – 102 особи. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 135 осіб. Летальних випадків – 6. В реанімації перебуває 34 пацієнтів, з них на апаратах ШВЛ – 10. У стаціонарах перебувають 230 осіб (ліжкова мережа заповнена на 4,33%). Серед них 41 людина - вакцинована (в т.ч. двома дозами – 40). Загальна кількість ліжкомісць – 5306. За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 305 218 осіб. Померлих – 6638 людини. Одужали від коронавірусної інфекції – 272 830 осіб.
Вчора на Львівщині зафіксували 121 новий випадок COVID-19. Госпіталізували 33 особи
12 березня 2022
За попередню добу у Львівській області коронавірус виявили у 121 людини. Окрім того, за добу, що минула, з діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 33 людини. Скерували на самоізоляцію – 102 особи. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 135 осіб. Летальних випадків – 6. В реанімації перебуває 34 пацієнтів, з них на апаратах ШВЛ – 10. У стаціонарах перебувають 230 осіб (ліжкова мережа заповнена на 4,33%). Серед них 41 людина - вакцинована (в т.ч. двома дозами – 40). Загальна кількість ліжкомісць – 5306. За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 305 218 осіб. Померлих – 6638 людини. Одужали від коронавірусної інфекції – 272 830 осіб.
Вчора на Львівщині зафіксували 121 новий випадок COVID-19. Госпіталізували 33 особи
12 березня 2022
За попередню добу у Львівській області коронавірус виявили у 121 людини. Окрім того, за добу, що минула, з діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 33 людини. Скерували на самоізоляцію – 102 особи. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 135 осіб. Летальних випадків – 6. В реанімації перебуває 34 пацієнтів, з них на апаратах ШВЛ – 10. У стаціонарах перебувають 230 осіб (ліжкова мережа заповнена на 4,33%). Серед них 41 людина - вакцинована (в т.ч. двома дозами – 40). Загальна кількість ліжкомісць – 5306. За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 305 218 осіб. Померлих – 6638 людини. Одужали від коронавірусної інфекції – 272 830 осіб.
На Львівщині вакцинуватися від Covid-19 можна у пунктах щеплення
11 березня 2022
На Львівщині триває вакцинальна кампанія проти Covid-19. Центри масової вакцинації населення зараз не працюють, проте провакцинуватися можна у пунктах щеплення. «Мешканцям необхідно звернутися до сімейного лікаря і він порекомендує, де можна отримати щеплення. Якщо хтось виїжджає за кордон, то в найближчих населених пунктах до кордонів можна провакцинуватися в закладах охорони здоров’я (амбулаторіях сімейної медицини, поліклініках, лікарнях) – Рава-Руська, Шегині, Краківець, Смільниця, Великі Мости, Червоноград, Соснівка, Белз», - розповів Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції у Львівській області. Він також додав, що на Львівщині є у великих кількостях вакцина «Коронавак», також є вакцини «Комірнаті» («Пфайзер») і «Модерна». Перелік пунктів щеплення можна знайти за посиланням.