Закриття сезону веломандрівок: відбулася подорож зі Львова до Суховільського озера

10 листопада 2021р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

У неділю, 7 листопада, відбувся третій і кінцевий прогулянковий велопробіг в межах проєкту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони». Участь у ньому взяли 40 любителів їзди на велосипедах, загалом на трьох велоподорожах більш як 150 осіб.

Цього разу маршрут пролягав від головного залізничного вокзалу Львова (площа Двірцева) до Суховільського озера, яке місцеві називають «Шутер», – у Зимноводівській громаді. Завершувалась веломандрівка поблизу Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького. Загальна протяжність маршруту складала 40 км.

Участь у велоподорожі була безкоштовною, але охочі мали завчасно зареєструватися і, відповідно до вимог червоної зони карантину всі, хто брав участь у велопробізі, мали сертифікати про проходження вакцинації або негативний ПЛР-тест.

Під час веломандрівки її учасники мали декілька зупинок для того, щоб відпочити, влаштувати піші прогулянки, помилуватися краєвидами й зробити світлини. Організатори також влаштували розіграш подарунків для усіх учасників велоподорожі.

«Цей листопадовий велопробіг фактично закриває сезон екомандрівок на роверах. Тішить той факт, що на Львівщині активно розвиваються велоспільноти, разом із ними ми пропагуємо активний відпочинок, демонструємо культуру та правила поведінки, безпеки під час пересування на двоколісному транспорті. Разом із тим адаптуємо водіїв  автомобілів до того факту, що велосипедист – це повноправний учасник дорожнього руху і до нього варто ставитися з повагою», - зауважив Тарас Лозинський, заступник керівника управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації. 

Раніше у межах цього ж проєкту відбулися мандрівки на велосипедах зі Львова до Крехівського монастиря (24 жовтня) й Верещиці (30 жовтня).

Організаторами велопробігу виступили Асоціація «Єврорегіон Карпати — Україна», Управління туризму та курортів Львівської ОДА, спільнота Bike Sport Active в межах проєкту «РовеЛове Розточчя — разом попри кордони», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу через програму Польща – Білорусь – Україна.

Ключові слова:

велопрогулянка

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook