На Львівщині триває реалізація проєктів, які фінансують в межах Великого будівництва та за кошти ДФРР

18 листопада 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

В області триває реалізація проєктів, які фінансують в межах програми Президента України «Велике будівництво» та за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Зокрема, в межах робочої поїздки, з ходом будівництва 4 об’єктів, ознайомився перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

- Школа у смт Гніздичів Стрийського району.

Об’єкт реалізують у  межах Програми «Велике будівництво». Це довгобуд, будівництво якого розпочали ще у 1989 році.

Сьогодні на об’єкті тривають внутрішні оздоблювальні роботи, благоустрій території, підключення системи теплопостачання. Будівельна готовність 89%.

Цьогоріч в межах програми Президента України «Велике будівництво» спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, народними депутатами вдалось залучити з державного бюджету на будівництво школи 46,9 млн грн, ще 4,8 млн грн – з бюджету Гніздичівської територіальної громади.

Школа у смт Гніздичів розрахована на 423 учнівських місця.

- НВК в Новому Кропивнику. 

Будівництво навчально-виховного комплексу у селі Новий Кропивник Східницької територіальної громади Дрогобицького району проводять в межах програми «Велике будівництво».

Будівництво об’єкта розпочали у 2018 році за кошти державного фонду регіонального розвитку. Відтак за період 2018-2020 років на його реалізацію загалом скерували 10 877,5 тис. грн.

Село Новий Кропивник є одним з найбільших населених пунктів гірської частини Дрогобицького району. Тому належні умови для навчання дітей є дуже важливими. У поточному році з державного фонду регіонального розвитку затвердили фінансування у сумі 13 млн грн, місцевого – майже 5 млн грн. Це дозволить завершити об’єкт до кінця року.

Станом на сьогодні тривають фасадні роботи, встановлення системи опалення та заливання стяжки підлоги. Будівельна готовність 53 %.

Новокропивницький НВК розрахований на 130  учнівських місць.

- ВелоБескиди: розвиток пішохідно-трекінгової та велосипедної інфраструктури Трускавець — Орів — Борислав — Східниця. 

Проєкт передбачає облаштування велосипедних та піших туристичних шляхів. Будівельна готовність 24 %.

Новий туристичний веломаршрут об’єднає три територіальні громади – Трускавецьку, Бориславську та Східницьку. Його мета - прокласти та розбудувати велосипедну інфраструктуру так, аби створити безпечні умови для туристів, які здійснюють свої мандрівки гірськими територіями Львівської області. Водночас проєкт має на меті підвищити екосвідомість та екодружність людини до природи.

Проєкт «ВелоБескиди» реалізується коштами Державного бюджету через субвенцію Державний фонд регіонального розвитку. Кошторисна вартість проєкту 11, 8 млн гривень. У результаті його реалізації  на території регіону Трускавець – Орів – Борислав – Східниця будуть 12 сучасних об’єктів туристичної велосипедної та пішохідної інфраструктури, що сприятиме  збільшенню туристичного потоку та надходжень до місцевих бюджетів.

Велошлях №1 від м. Борислава по горі Буковиця до кінцевої точки - гори Цюхів Верх орієнтовною завдовжки складе 6,34 км. Це одна вершина у Сколівських Бескидах та найвища точка Орівської скиби. На горі Цюхів Верх облаштують 15-метрову оглядову вежу, звідки відкриється панорамний вид на околиці.

- ЦНАП «Документ-Сервіс» у Дрогобичі. 

Об’єкт реалізують у межах Програми Президента України «Велике будівництво».

Дрогобицька міська територіальна громада – найчисельніша за кількістю населення (понад 123,3 тис осіб) та площею (416,8 км2) серед інших громад Дрогобицького району. Відтак, одним з найактуальніших питань громади є відсутність належних умов для своєчасного отримання якісних адміністративних послуг.

У 2018 році за кошти обласного та місцевих бюджетів розпочали будівництво центру публічних послуг «Документ-Сервіс Дрогобич» на вул. Бориславська у м. Дрогобич.

У 2021 році вдалось закумулювати значний фінансовий ресурс в межах двох державних програм (державний фонд регіонального розвитку – 10 млн грн, субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг – 10,2 млн грн) та співфінансування з місцевого бюджету (5,9 млн грн). За ці кошти планують завершити ЦНАП  цьогоріч.

На сьогодні тривають внутрішні оздоблювальні роботи, благоустрій території, улаштування серверної та монтаж електрообладнання. 

Загальна кошторисна вартість - 33,1 млн грн. Реалізація проєкту дасть можливість надавати адміністративні послуги 224 особам/день та створить додаткових 36 робочих місць.

Ключові слова:

ВБДФРР

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook