У художньому училищі організували промозаходи до Тижня професійної освіти

25 листопада 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

У рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти, що триває з 22 по 26 листопада, Львівське вище професійне художнє училище 24 листопада організувало День відкритих дверей.

Один із найстаріших професійно-технічних закладів Львівщини, училище має одним зі своїх ключових завдань популяризацію художніх та будівельних професій та підготовку висококваліфікованих кадрів конкурентоспроможних на ринку України.

«День відкритих дверей - це, насамперед, можливість для учнів львівських і обласних шкіл та їх батьків структуровано дізнатися про особливості вступу та навчання у ДНЗ «Львівське ВПХУ», адже профорієнтаційна робота задля залучення учнівської молоді до здобуття саме професійної освіти, здійснюється Львівським ВПХУ постійно», - наголосила директорка училища Надія Обнявка.

 Згідно з програмою Дня, відбулася зустріч з керівництвом закладу, де учні мали змогу з’ясувати усі питання пов’язані зі здобуттям освіти. для дітей організували екскурсійні тури по корпусах, кабінетах та майстернях виробничого навчання художнього та будівельного відділень закладу. Гості оглянули матеріально-технічну бази, яка вирізняється новітністю завдяки спонсоруванню німецького Фонду Ебергарда Шьока та Фонду родини Шьок, а також підтримці Львівської міської ради та департаменту освіти та науки Львівської ОДА.

Для відвідувачів також організували майстер-класах зі столярної та малярної справи, виготовлення флористичних виробів, вітражних сувенірів, була можливість спробувати себе у живописі.

Львівське вище професійне художнє училище на постійній основі долучається до заходів спрямованих на популяризацію навчання у закладах ПТО, здобуття фаху та професії, що є затребуваними у нашій країні. Зокрема, учні будівельного відділення, що навчаються за професіями «Маляр, реставратор» та «Столяр, реставратор», в рамках виробничого навчання та навчально-виробничої практики виконують будівельно-реставраційні роботи, що сприяє відновленню культурної спадщини Львова (реставрація арок входу до Парку культури ім.Богдана Хмельницького, автентичних дверей львівського «Радіогаражу», Інституту підвищення кваліфікації тощо).

"Учні художнього відділення, під керівництвом майстрів виробничого навчання,  організовують змінні експозиції живописних робіт (діюча виставка у Палаці профспілок), виставки та ярмарки флористичної та вітражної продукції. Роботи учнів можна побачити, прогулявшись вулицями Львова, що сприяє приверненню уваги до переваг навчання у професійно-технічному закладі та здобуття прикладної спеціальності, навчанню ремеслу, яке знайде своє практичне втілення", - розповіла Надія Обнявка.

На базі училища здійснюється навчання учнів двох львівських шкіл Залізничного району (ЗОШ №65 та ЗОШ №67) трудовому навчанню. Майстри виробничого навчання художнього та будівельного навчання в рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти проводять показові заняття з учнями зазначених шкіл. Переваги такого навчання помітні і для шкіл, і для ЛВПХУ, адже учні мають змогу навчатися ґрунтовно оснащених та ретельно обладнаних саме для практичного оволодіння навичками, визначеними навчальними програмами, за якими здійснюється підготовка, майстернях.

Щорічно училище планує проведення Тижнів художніх та будівельних професій, що мають на меті популяризацію професійної освіти, зокрема підготовку молоді за професіями «Маляр, реставратор», «Столяр, реставратор», «Живописець», «Флорист», «Вітражник».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook