''Інвентаризацію водних та лісових ресурсів, а також об'єктів державної та комунальної власності завершать у визначені терміни'', - Юрій Бучко

2 грудня 2021р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

До кінця року громади повинні провести інвентаризацію водних та лісових ресурсів, а також об'єктів державної та комунальної власності на своїх територіях. 

На цьому сьогодні наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко під час засідання регіональної комісії щодо цього питання. 

''Інвентаризація необхідна для чіткого обліку ресурсів та об’єктів, а це у свою чергу дозволить ефективно ними управляти та забезпечить  наповнення місцевого бюджету.  Про результати роботи районні комісії інформують нас щотижнево, що свідчить про їхню готовність провести усі заходи у визначені терміни”, - сказав Юрій Бучко. 

Директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник також наголосив на важливості вчасного проведення інвентаризації. 

''Інвентеризація буде заверешена вчасно та згідно встановлених урядом термінів. Станом на зараз усі інвентеризаційні процеси завершені на 90%'', - зазначив Руслан Гречаник. 

Зазначимо, інвентаризацію об’єктів кожна область має провести відповідно до доручення Прем'єр-міністра щодо рішення РНБО “Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації”.

Ключові слова:

інвентаризаціянарада

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook