У Львові відбулися масштабні комплексні змагання зі спортивних танців

14 грудня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Цими вихідними у спортивному комплексі «Грація» у Львові відбулись одразу кілька масштабних подій: чемпіонат України зі спортивних танців, відкриті міжнародні змагання серії IDSA Grand Prix  та класифікаційні змагання зі спортивних танців у всіх вікових категоріях в європейській та латиноамериканській програмах «Lviv Open Cup».

Загалом на паркет вийшли понад 350 танцювальних пар з різних міст України, а також Польщі та Італії. За два дні змагань розіграли 48 комплектів нагород.

Суддівський корпус включав 17 професійних  танцювальних арбітрів із вже згаданих країн. Серед титулованих гостей  - президент Міжнародної асоціації спортивного танцю (IDSA) Святослав Влох, багаторазовий чемпіон світу зі спортивних танців Марек Косатий із Польщі.

«Спортивні танці - один з найпопулярніших видів спорту на Львівщині. Воно й не дивно, адже це спорт на межі з мистецтвом. Цікаво, що популярним він став у нас доволі давно, міжнародні танцювальні турніри для пар з усієї Європи проводились у Львові ще на початку минулого століття. І досі тривають суперечки, де ж вперше в Україні з’явились спортивні танці  - у Харкові чи у Львові. Тішить, що традиції живуть і є кому й сьогодні дбати про розвиток цього виду спорту», - зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

В межах показової програми PRO-AM  чотири танці європейської програми продемонстрували багаторазовий чемпіон Європи та призер чемпіонатів світу Лука Тонело та Клавдія Марцано з Італії.

Змагання організувала Міжнародна асоціація спортивного танцю, Асоціація спортивного танцю України, відокремлений підрозділ Асоціації спортивного танцю України у Львівській області, управління молоді та спорту Львівської ОДА та Львівська міська рада.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook