Бюджети місцевих рад Львівщини отримали майже 6 млн гривень на охорону та поліпшення земель

4 січня 2022р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

У 2021 році до бюджетів різних рівнів області надійшло 9,8 мільйона гривень в порядку відшкодування витрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва. Про це повідомили в Головному управління Держгеокадастру.

З цих коштів до обласного бюджету надійшли 4,4 млн грн, а на рахунки місцевих рад – 5,4 млн грн (деталі).

«Ці кошти громади можуть використати лише в межах заходів на здійснення землеустрою, охорони та поліпшення земель. Працівники Держгеокадастру завжди готові надати консультативну допомогу місцевим радам. Реалізація цих заходів, зокрема землевпорядних робіт забезпечать в подальшому додаткові надходження коштів до місцевих бюджетів, що сприятиме розвитку територій громад», - відзначає Андрій Кавецький, начальник ГУ Держгеокадастру у Львівській області.

У 2021 році використали майже 6 млн грн на проведення робіт із землеустрою та охорони земель.

«В межах реалізації Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки, за кошти від втрат, у попередньому році, територіальним громадам вдалося поліпшити громадські пасовища орієнтовною площею 432 га. Цього року, в обласному бюджеті заклали 4,2 млн грн, з них 3 млн – на заходи з поліпшення пасовищ та 1,2 млн грн на інвентаризацію сільськогосподарських земель», - підкреслив начальник управління департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Ігор Вус.

Загалом на спеціальних рахунках місцевих рад Львівської області акумульовано 26,4 мільйона, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.  

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, вони можуть використовуватися лише на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проєктів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook