6 млрд грн ЄСВ сплатили великі платники податків Західного регіону у 2021 році

27 січня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

У Західному міжрегіональному управлінні Державної податкової служби по роботі з великими платниками податків підвели підсумки повноти надходжень єдиного соціального внеску та податку на доходи фізичних осіб за 2021 рік.

За словами керівника управління Ірини Короткової, упродовж 2021 року від великих платників, які перебувають на обліку у Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, надійшло 6 мільярдів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

«Своєчасна сплата єдиного соціального внеску – вкрай важлива, адже гарантує нашим громадянам право на соціальних захист. Це і пенсійне забезпечення, допомога у випадку безробіття та інші виплати », - зазначила Ірина Короткова.

Нагадаємо, у Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків перебувають на обліку 150 великих платників  з одинадцяти областей України та м. Києва (Львівська, Івано-Франківська, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська, Херсьнська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська).

Єдиний соціальний внесок – це обов’язків платіж, який здійснюється роботодавцями за своїх працівників при нарахуванні їм заробітної плати, винагород за цивільно-правовими договорами, а також деяких інших виплат. ЄСВ також  сплачують і фізичні особи-підприємці. Платники сплачують ЄСВ на рахунок Управління, а в подальшому кошти перераховуються до Пенсійного фонду України.

Ключові слова:

єсввеликі платники

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook