«Коронавірус, незалежно від штаму, спричиняє ускладнення, які потребують стаціонарного лікування», - Орест Чемерис

8 лютого 2022р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Епідситуація в області є стабільною та контрольованою, але без тенденції до покращення, бо щоденно продовжують виявляти велику кількість хворих.

«Упродовж кількох тижнів відзначаємо велику кількість людей, які звертаються за амбулаторною допомогою. Є значна кількість осіб, які потребують стаціонарного лікування, про що свідчить заповненість ліжкової мережі. Вкотре закликаємо бути пильними та дотримуватися карантинних обмежень.

Попри те, що є думка, що «Омікрон» проходить легше, є велика кількість осіб, які мають важкі супутні захворювання. А коронавірусна хвороба, незалежно від штаму, спричиняє ускладнення, які потребують стаціонарного лікування», - розповів під час брифінгу щодо епідситуації на Львівщині директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис.

Він також додав, що від штаму «Омікрон» потрібен додатковий захист, тому осіб, які мають дві дози вакцини, закликають зробити також бустерне щеплення, що зменшить ризик інфікування.

Про завантаженість ліжкомережі та важкість перебігу хвороби:

«Інфікування будь-яким штамом спричиняє ускладнення і загострення хронічних проблем. На лікуванні знаходяться люди старшого віку, люди з супутніми патологіями, в яких ковід призвів саме до загострення основних проблем зі здоров’ям. Упродовж цієї «хвилі» немає різкого навантаження на ліжкомережу, як було при «Дельті». Але говоримо про те, що коронавірус спричиняє ті ускладнення, які ми вже спостерігали протягом попередніх «хвиль», і що значна частина хворих потребує стаціонарного лікування», - додав Орест Чемерис.

Ключові слова:

коронавірус

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook