Львівщина прийматиме переселенців: працюють над створенням колцентру

24 лютого 2022р, Новини. Департамент з питань цивільного захисту, Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Львівська область прийматиме біженців зі східних областей України. Окрім того, на в’їздах в область та виїздах з неї будуть встановлені блок-пости.

Про це повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький під час оперативного брифінгу щодо ситуації в області.

«Ситуація – складна. Окупант атакує по всіх основних фронтах на території держави. Відбили атаку на півночі та сході держави, воюють наші воїни на півдні. Якщо говорити про Львівщину, то зібрана рада оборони, на даний момент  готується протокол щодо можливого запровадження заходів відповідно до воєнного стану»,- наголосив очільник області.

БІЖЕНЦІ

Ми будемо просити всі ВНЗ повідселяти студентів для можливого поселення біженців з інших регіонів України. Сьогодні вже є інтернати, які евакуюються зі Сходу, ми їх розсиляємо по території Львівської області.

Зараз формується колцентр на базі ЛОДА спільно з  ЛМР щодо розселення людей, які будуть звертатись. Буде 6-8 пунктів, куди можна буде звернутися, вони матимуть інформацію щодо вільних місць, там людей і розселюватимуть.

Будуть встановлені блок-пости на в’їзді в область та у Львів. На блокпостах будуть питати людей, куди вони прямують, чи їм потрібні умови для проживання і як умови, відповідно надалі вони будуть спрямовуватись в ці центри.

АПТЕКИ. МЕДИКАМЕНТИ

Готується по аптеках недоторканий запас ліків, щоб була можливість кожному отримати та купити необхідні медикаменти.

ЗАПАС ПРОДУКТІВ, ПАЛИВА

Ще раз звертаю увагу на необхідність підтримувати спокій. Прохання не стояти в чергах за продуктами. Ми зараз розмовляємо з оптовими постачальниками щодо місячного запасу всього необхідного продовольства на Львівщині і предметів першої необхідності. Те саме стосується палива на заправках. Будуть колонки, які будуть заправляти екстрені медичні і військові служби для того, щоб могли працювати в повному режимі.

РОБОТА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

Комунальні служби працюють в повному обсязі.   

Ключові слова:

біженціблокпостивійна

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook