Мітки на дорогах від окупантів та як розпізнати диверсанта: що робити громадянам

25 лютого 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Другу добу поспіль російські окупанти намагаються захопити українську землю. Вони намагаються підірвати національний суверенітет та бойовий дух українців, використовуючи важку артилерію, зброю та диверсійні групи.

Будьте уважними! Російські війська залишають мітки на дорогах та будинках для координації військ. Якщо ви побачили такі чи подібні мітки, нанесені люмінесцентною чи світловідбиваючою фарбою, визначте місце, де вони знаходяться.

Повідомте поліцію за номером 102 або СБУ (032) 261 61 43 за номером. При цьому назвіть точне місцезнаходження позначки:

  • назву населеного пункту,
  • відстань від населеного пункту,
  • або інші топографічні орієнтири.

«Зафарбуйте, засипте або іншим способом знищіть позначку. Це може бути система сигналів, які використовує вороже військо для координації вторгнення», - повідомили в СБУ Львівської області.

Разом з цим, Кіберполіція створила спеціальний бот для повідомлень про виявлені мітки, які окупанти лишають на дорогах. Можна сфотографувати точки та вони потраплять до єдиної бази на Google Maps.

Національна поліція закликає українців бути пильними та звертати увагу на вулиці на людей з елементами червоного кольору на одязі, зокрема червоними стрічками (скотчем) – саме так позначають себе російські диверсанти. Про всі підозрілі речі, а також підозрілих осіб з червоними елементами на одязі слід повідомляти на спецлінію поліції 102.

Не намагайтесь здійснити громадянський арешт – окупанти підступні, озброєні та можуть спровокувати конфлікт. Якщо ви помітити підозрілу активність таких осіб – терміново повідомте поліцію, війська, підрозділи територіальної оборони.

Уважність та обережність кожного з нас – внесок у перемогу над російськими агресорами!

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook