МВС: є надія, що всі українські захисники острова Зміїний можуть бути живими

26 лютого 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Державна прикордонна служба України та ЗСУ як і вся Україна отримали надію, що всі захисники Зміїного живі. Російські ЗМІ повідомили про доправлення в тимчасово окупований росією Севастополь військовослужбовців України, які перебували на острові.

Попередня інформація про те, що серед прикордонників можуть бути загиблі надійшла перед тим як з захисниками втратився зв’язок.

Як вже повідомлялося, 24 лютого агресор вів обстріли з корабельних озброєнь та застосував бойову авіацію по прикордонниках та воїнам ЗСУ на острові Зміїний. За інформацією на той момент, інфраструктура була зруйнована, а острів захоплений.

До цього ворог неодноразово марно намагався залякати українських захисників з вимогами здатися і отримував одну єдину вірну відповідь – здаватися ніхто не буде.

«Розуміємо, що пропагандисти вміють робити потрібні інформаційні вкиди і використовувати їх, зазначаючи, що українські захисники здалися. Прикордонники та бійці ЗСУ мужньо тримали оборону, особливо перед переважними засобами ураження і силами противника. Робота, щоб дізнатися про долю українських захисників тривала за всіма можливими напрямками», - йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ.

Наразі, після отримання інформації про їх ймовірне місцеперебування, ДПСУ разом з ЗСУ проводить роботу з ідентифікації наших воїнів, що поширено у відкритих мережах.

Ми щиро сподіваємося, хлопці якнайшвидше повернуться додому, а інформація, яка була отримана в момент атаки про загибель, не підтвердиться.

Слава українським захисникам!

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook