За три дні Львівщина прийняла більше 31 тисячі переселенців з інших областей

27 лютого 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Львівщина прийняла за три дні більше 31 тисячі переселенців. Частина з них рухалися на Закарпаття. Кількість осіб, які отримали поселення, звернувшись в центр надання допомоги переселенцям на стадіоні «Арена Львів» - це більше 2,5 тисяч. Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Щодо 31 тисячі осіб, це люди, які приїжджають власним транспортом, або поїздами, або переміщені особи групами, які розселялися по санаторіях, по готелях, а також самостійно по домогосподарствах», - зазначив Максим Козицький.

Окрім того, зібрали більше 60 т гуманітарної допомоги.

Він також розповів, що на даний момент за три доби майже 100 тисяч осіб перетнули кордони Львівщини з Польщею. На кордонах величезні черги. Проте разом з Укразалізницею та польською стороною обговорюють можливість збільшення у два-три рази кількості  поїздів  в напрямку Шегинь. Це частково  має зняти напругу на кордоні з автомобільним транспортом.

Щодо черг на пунктах пропуску до Польщі, то близько 2 тисяч осіб – черга на пункті пропуску Рава-Руська, така ж кількість  людей на Шегинях, близько 30 км черг - на кожному з цих пунктів.

Нагадаємо, на кордоні з Угорщиною змінюють режим функціонування пунктів пропуску «Дзвінкове» та «Косино». Оформлення осіб та транспортних засобів у вказаних пунктах пропуску здійснюватимуть цілодобово.

Фото умовне.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook