«Повідомлення з планом евакуації від СБУ не правдиві, так працюють окупанти», - речниця Служби Безпеки України у Львівській області

28 лютого 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні масово були поширені електронні повідомлення нібито від Служби безпеки України, в яких надсилають плани евакуації в ті чи інші організації та просять запит на кількість працівників. Таким чином країна-агресор намагається встановити вірусну програму на комп’ютери українців, щоб максимально зібрати дані.

Прохання не читати такі листи і нічого не повідомляти. Про це заявила речниця ГУ Служби безпеки України у Львівській області Роксолана Яворська.

До слова, на особисті поштові скриньки працівників Львівської обласної військової адміністрації також прийшли такі листи.

«Ми зробили ще один крок до нашої остаточної перемоги. Вона обов’язково буде, бо ми на своїй землі, яку ми захищаємо не тільки військовослужбовцями, а й єдиним народом та спільними зусиллями. Українські війська дають відсіч окупантам. Учора я повідомляла про чат-бот в телеграмі @stop_russian_war. Туди надсилають фото російських військовослужбовців чи техніку, а бот передає вказану інформацію на відповідні штаби реагування. Він дає свої результати. Завдяки цьому чат-ботові, Служба безпеки України блокувала вебсайт, через який окупанти отримували координати для бомбардування та авіаційних ударів по військових об’єктах», - розповіла речниця.

Також СБУ забезпечує захист кіберпростору і закликає громадян допомагати зламувати російські сайти. Від сьогодні у чат-боті відкрита нова опція. Якщо ви помітили будь-які вразливі точки у кіберзахисті російських об’єктів – входи, логіни, пароль, то обов’язково повідомляйте про них чат-боту. У ньому є опція кіберфронт, куди ви надсилаєте інформацію.

«В Україні запрацював об’єднаний центр з пошуку та звільнення полонених. Зараз уточнюють списки загиблих, аби віднайти та повернути додому кожного українця, який потрапив у полон чи зник безвісти. Крім того, об’єднаний центр працює для пошуку російських окупантів», - повідомила Роксолана Яворська.

У Львівській області тривають оперативно-пошукові заходи, щоб виявити диверсійні групи. Станом на зараз таких осіб не виявили. Мітки, які знаходили у Львові, на щастя, до наслідків та диверсії не призвели. Правоохоронці перевіряють чи це дійсно мітки ворога, чи вони лише покликані посіяти паніку.

Усіх підозрілих осіб доставляють у фільтраційні центри, де перевіряють їхні документи, контакти і так далі. Якщо ж буде факт вчинення диверсії, їх притягнуть до відповідальності за державну зраду чи посягання на територіальну цілісність.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook