На Головному залізничному вокзалі Львова запрацювала медико-психологічна допомога

28 лютого 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні на Головному вокзалі Львова запрацювала медико-психологічна допомога. Лікарі, психологи та волонтери надаватимуть її цілодобово. Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«П‘яту добу триває війна. Тисячі людей, яких вона вигнала з дому, змушені довго перебувати на вокзалі у Львові, очікуючи на потяг. Розумію їхній біль і розпач. Роблю все, що від мене залежить, аби полегшити ситуацію.

Волонтерів впізнаєте за жилетками та бейджиком «Медико-психологічна допомога. Волонтер». Вони підходитимуть до людей, спілкуватимуться з ними, в разі потреби допоможуть на місці чи скерують до лікаря. Медики будуть у палатці біля пункту обігріву. Наразі надавати медико-психологічну допомогу зголосилися 20 фахівців», - зазначив очільник Львівщини.

Якщо у вас є відповідна освіта або ви є студентом старших курсів, долучайтесь: https://forms.gle/iHgnLmLyncYk5T1b6

Також нагадаємо, що у Львівській обласній психіатричній лікарні запрацювала «Гаряча лінія» психологічної підтримки. Зателефонувати можна за номером 0960001558. Детальніше читайте за посиланням

Із порядком надання медичної допомоги на період воєнного стану можна ознайомитись тут. 

Перелік ресурсів та місць на Львівщині, де тимчасово переміщені батьки та їх діти можуть отримати допомогу та можливості для активного проведення дозвілля за посиланням.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook