«Ми вболіваємо за вас»: Польща готова надати Львівщині додаткову допомогу у найкоротші терміни

2 березня 2022р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні на кордоні з Польщею начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький зустрівся з європейським комісаром з питань гуманітарної допомоги та управління кризовими ситуаціями Янезом Лечарчичом, європейським комісаром з внутрішніх питань Ільвою Юханссон та їх делегацію.

Також участь у зустрічі взяли представники Кабінету Міністрів  Республіки Польща.

Сторони обговорили актуальний стан справ на кордоні, а також воєнну ситуацію в Україні.  Максим Козицький подякував європейським друзям – польському уряду та народу за їх підтримку, яку ті надають щодня, зокрема на кордонах по гуманітарній допомозі.

Начальник Львівської обласної військової адміністрації передав делегації список найнеобхіднішого, що зараз потрібно для функціонування області у складний час: спорядження, ліки тощо. Це стратегічна допомога у великих об’ємах.

«Ваша країна мужньо бореться і ми вболіваємо за вас. Запит щодо допомоги буде опрацьований у найкоротші терміни»,- зазначив Янез Лечарчич.

Зазначимо, в Любліні працює гуманітарний хаб, куди постачають допомогу Україні з усіх іноземних країн, опісля її везуть до Львова. Звідси – в області, де зараз тривають бойові дії.

Нагадаємо, раніше Максим Козицький назавав Львівщину  гуманітарним вікном в Європу або гуманітарним коридором, який доставляє продукти, зброю і все, що необхідно для наших бійців на фронт і для людей в іншу частину України.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook