СБУ закликає перевіряти інформацію та не вестись на фейки

5 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Ворог продовжує активно атакувати Україну в інформаційному полі. Відтак, Управління Служби безпеки у Львівській області просить жителів максимально бути уважними до інформації, яку вони отримують, перевіряти її і не вестись на фейки.

«Зокрема пропаганда, яку проводили до цього, що Президент підписав договір про капітуляцію – фейк. Інформація щодо того, що в Херсонській області, зокрема місті Херсон, зустрічають ворога з квітами і гаслами «дякуємо» - це все фейк. Фейк і те, що українців прослуховують у зв’язку з воєнним станом – вона не відповідає дійсності. Ці фейки ми будемо спростовувати і повідомляти вам», - зазначила речниця відомства Роксолана Яворська.

Управління СБУ у Львівській області звертає увагу: «Прохання до користувачів соціальних мереж, перед тим, як ви поширюєте ту чи іншу інформацію, одразу перевіряйте її на інстаграм сторінках, фейсбук сторінках, офіційних сайтах відомств та силових структур. Це Міністерство оборони України, Служба безпеки України, Офіс Президента України, Кабінет Міністрів України, Генеральний штаб. На усіх цих сторінках є правдива інформація, не перепощуйте інформацію, яка є сумнівною. Тільки так ми зможемо подолати ворога в інформаційній війні».

Роксолана Яворська повідомила і про фейкові атаки, які можуть запустити в інфопростір вже найближчим часом.  

«Про діяльність секретної тюрми СБУ/ЦРУ на українській території. Нібито її ув’язнені, котрі потрапили в полон ЗСУ, передадуть відео з тюрми. А от роль цих ув’язнених гратимуть представники бойовиків ОРДЛО та колишні військові дезертири чи злочинці. Також у соцмережах вороги створюють безліч фейкових сторінок Служби безпеки України та Міністерства оборони України. А на них нібито наші посадовці чи військові під загрозою фізичного насильства закликають співпрацювати з окупантами чи розповідають про капітуляцію Києва. Це – фейк. Блокуйте одразу ці сторінки», - наголосила речниця.  

Також ворог ретранслює через російське телебачення інформацію про те, що Херсон захоплений і ввійшли російські війська. Це також не відповідає дійсності.

Служба безпеки вкотре наголошує на необхідності перевірки всієї інформації, а також спростування неправдивої в тому числі через особисті акаунти в соцмережах.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook